REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"White Rabbit Project" - zobacz zapowiedź nowego programu od Netfliksa i producentów "Pogromców mitów"

"White Rabbit Project" będzie dostępny w Netfliksie od 9 grudnia. Nowy zwiastun programu, który właśnie trafił do sieci, zapowiada produkcję, która powinna przypaść do gustu wszystkim miłośnikom słynnych "Pogromców mitów". 

29.11.2016
10:50
White Rabbit Project - zwiastun programu twórców Pogromców mitów
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni odcinek "Pogromców mitów" został wyemitowany na początku marca 2016 roku. Jak wiadomo, rynek nie znosi próżni, i ten cieszący się sporą popularnością format telewizyjny niebawem doczeka się kontynuacji. Netflix we współpracy z twórcami oryginalnej serii zrealizował "White Rabbit Project", który niebawem trafi na VOD.  Czy warto zwrócić uwagę na ten projekt? Odpowiedź na to pytanie może przynieść zwiastun programu, który został udostępniony na YouTubie.

REKLAMA

Prowadzącymi "White Rabbit Project" będą Kari Byron, Tory Belleci i Grant Imahara, którzy będą sprawdzać, testować i próbować udowodnić rozmaite, czasem naprawdę szalone, teorie, mity, wydarzenia czy hipotezy pochodzące ze świata popkultury, nauki oraz historii.

Na tapet wzięte zostały między innymi ucieczki z więzienia, technologie przyszłości czy tajne bronie z czasów II wojny światowej. Premiera już 9 grudnia w Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA