REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Fedorowicz parodiuje upolitycznione Wiadomości na YouTube, ku uciesze opozycji

Nowoczesna Ryszarda Petru wyszła z kolejną inicjatywą, tym razem zorientowaną na internetowych wyborców. Na kanale YouTube tej formacji zostały opublikowane prześmiewcze „Nowe Lepsze Wiadomości”.

20.05.2016
21:32
Fedorowicz parodiuje Wiadomości na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

„Nowe Lepsze Wiadomości” są czytane głosem samego Jacka Fedorowicza - doskonale znanego satyryka i aktora, który odpowiadał za „Dziennik Telewizyjny” emitowany do 1995 do 2005 roku w TVP.

Chociaż stronie rządowej bardzo łatwo dyskredytować współczesną, słabą opozycję, tak sam Fedorowicz posiada wspaniałą kartę opozycjonisty Solidarności. Jego obecność w prześmiewczym materiale znacznie potęguje przekaz, który może spodobać się nie tylko wyborcom Nowoczesnej.

„Wiadomości” rozpoczynają się naprawdę czerstwo, ale warto dać im kilka minut.

REKLAMA

Z gagu na gag robi się coraz ciekawiej. Chociaż materiał wideo nie należy do tych wysublimowanych i ambitnych, dwa - trzy razy coś zadrgało w kącikach moich ust.

Chociaż jesteśmy dalecy od politycznych ocen i stanowisk, warto podkreślić, że „Nowe Lepsze Wiadomości” to najpopularniejszy materiał Nowoczesnej na YouTube. Dotychczasowe klipy rzadko kiedy przekraczały barierę 1000 odtworzeń. Parodia serwisu informacyjnego ma ich z kolei już ponad 60 tysięcy. Bez dwóch zdań możemy więc pisać o zasięgowym sukcesie, który stale rośnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA