REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

George R.R. Martin opublikował nowy fragment książki "Wichry Zimy"

Jeśli myśleliście, że George R. R. Martin zapomniał o "Wichrach Zimy", najnowszej odsłonie sagi "Pieśni Lodu i Ognia", to się myliliście. Na oficjalnym blogu pisarza pojawił się nowy fragment powieści, tym razem poświęcony Arianne Martell.

11.05.2016
13:53
George R.R. Martin opublikował nowy fragment książki Wichry Zimy
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy "Wichry Zimy" trafią do sprzedaży? Wciąż nie wiadomo. Na kolejną, szóstą już odsłonę cieszącej się ogromną popularnością sagi "Pieśni Lodu i Ognia" czekamy już od 2011 roku i choć jej premiera początkowo zaplanowana była na rok 2015, terminu nie udało się dotrzymać. Cały czas dokładnie nie wiadomo, na jakim etapie znajdują się prace nad książką. Czy ujrzy ona światło dzienne jeszcze w tym roku? Być może, osobiście jednak uważam, że bardziej prawdopodobnym terminem jest 2017, mniej więcej w okresie, w którym premierę będzie miał nowy sezon serialu "Gra o tron", opartego na prozie Martina.

wichry zimy george martin class="wp-image-44594"
REKLAMA

Tymczasem pisarz postanowił podzielić się z fanami zupełnie nowym, niepublikowanym wcześniej fragmentem "Wichrów Zimy". Poświęcony jest on postaci Arianne Martell i zastąpił poprzednie udostępniane przez niego rozdziały. Jak sam zaznacza, nowy wyimek z powieści nie zwiastuje niczego konkretnego i nie jest oznaką tego, że pisanie zbliża się do końca. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i przedłużające się oczekiwanie osłodzić sobie kolejnymi urywkami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA