REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nie widziałeś jeszcze "Belfra"? Jutro masz szansę, na Facebooku

"Belfer" to nowy kryminalny serial Canal+ z Maciejem Stuhrem w roli głównej, który 2 października zadebiutował na antenie wspomnianej stacji. Jeśli jeszcze nie widzieliście "Belfra" albo nie macie dostępu do Canal+, możecie zobaczyć pierwszy odcinek serialu na... Facebooku.

04.10.2016
17:03
Nie widziałeś jeszcze "Belfra"? Jutro masz szansę, na Facebooku
REKLAMA
REKLAMA

Tak, już jutro, czyli 5 października, pilotażowy epizod serialu "Belfer" zostanie wyemitowany na Facebooku dzięki funkcji Facebook Live. Seans rozpocznie się o godzinie 20:00 na fanpage'u Canal+.

Produkcja Canal+ opowiada o mieszkańcach miasteczka Dobrowice. Pewnego dnia w lesie trzech licealistów znajduje ciało swojej koleżanki, Asi. Początkowo wygląda na to, że dziewczyna popełniła samobójstwo, lecz co i rusz na światło dzienne wychodzą nowe fakty, które świadczą o tym, że w tym samobójstwie ktoś mógł jej pomóc. Drugiedo dnia po śmierci dziewczyny do miejscowości przybywa nowy nauczyciel polskieg, tytułowy belfer. W jaki sposób mężczyzna związany jest ze śmiercią dziewczyny? Dlaczego zjawił się tak nagle i niespodziewanie? Miasteczko Dobrowice i jego mieszkańcy skrywa w sobie wiele tajemnic.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA