REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Widzieliście już nowy trailer "Spectre"? To potężna dawka dobrej sensacji

"Spectre", nowy film traktujący o przygodach nieustraszonego agenta 007, Jamesa Bonda, swoją premierę w Polsce będzie miał już 6 listopada 2015 roku. Tak jak i w poprzednich produkcjach w rolę głównego bohatera wcieli się Daniel Craig. Ten film jest czwartym z kolei i jednocześnie przedostatnim, w którym Craig wciela się w postać Bonda.

22.07.2015
12:30
Widzieliście już nowy trailer "Spectre"? To potężna dawka dobrej sensacji
REKLAMA
REKLAMA

W marcu tego roku dostaliśmy pierwszy teaser zapowiadający najnowszy film o Jamesie Bondzie, "Spectre". Dziś do Sieci trafił oficjalny, pełny zwiastun produkcji. Jeśli chcieliście więcej wybuchów, to właśnie je dostaliście. Nowy obraz z Danielem Craigiem zapowiada się efekciarsko, intrygująco i wybuchowo. To będzie niezły kawałek sensacji.

W "Spectre" James Bond będzie musiał zmierzyć się z tytułową organizacją terrorystyczną, której celem jest przejęcie władzy nad światem. Akcja filmu rozgrywać się będzie zaraz po wydarzeniach zaprezentowanych w poprzedniej części, "Skyfall".

REKLAMA

Na ekranie, oprócz Daniela Craiga, zobaczymy inne nazwiska światowej sławy. W filmie wystąpią Monica Bellucci, Christoph Waltz i Léa Seydoux. Reżyserem "Spectre" jest Sam Mendes, a autorami scenariusza John Logan, Neil Purvis oraz Robert Wade.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA