REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Wiedźmin” oficjalnie w 2021 roku! Netflix pokazał wideo zza kulis z okazji końca zdjęć do 2. sezonu

Netflix oficjalnie potwierdził informacje, o których pisaliśmy na naszych łamach już od kilku dni. Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” dobiegły końca. A to oznacza, że nowe odcinki obejrzymy jeszcze w tym roku. Na zachętę platforma opublikowała materiał wideo zza kulis.

02.04.2021
13:54
Wiedźmin oficjalnie powróci w 2021 roku. Mamy wideo zza kulis 2. sezonu
REKLAMA
REKLAMA

Ostatniego dnia marca na Rozrywka.Blog pisaliśmy o tym, że właśnie dobiegły końca prace na planie zdjęciowym 2. sezonu „Wiedźmina”. Informacje na temat rychłego finału tej części przygotowań do premiery nowych epizodów pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu, a nieoficjalne potwierdzenie ich otrzymaliśmy od osobistej charakteryzatorki Henry'ego Cavilla. Nie minęło dużo czasu, a Netflix sam przekazał wieści o udanym zakończeniu zdjęć.

Nowy sezon „The Witcher” powstawał przez 158 dni zdjęciowych w 15 różnych lokacjach i z udziałem 89 członków obsady.

Wszystkiego tego dowiadujemy się ze specjalnego wideo zza kulis podsumowującego zmagania ekipy z przygotowaniem dalszej części popularnej serii fantasy.  Showrunnerką „Wiedźmina” pozostaje Lauren S. Hissrich, reżyserami poszczególnych odcinków będą Stephen Surjik („The Umbrella Academy”), Sarah O’Gorman („Przeklęta”), Ed Bazalgette („Upadek królestwa”) oraz Louise Hooper („Oszustka”).

W głównych rolach ponownie zobaczymy Henry'ego Cavilla, Freyę Allan, Anyę Chalotrę i Joeya Bateya, którym towarzyszyć będą nowi aktorzy wcielający się m.in. w innych znanych z prozy Sapkowskiego pogromców potworów. Serwis Netflix wysłał ponadto do mediów oficjalne synopsis 2. sezonu. Czego się z niego dowiadujemy? Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon skupi się przede wszystkim na pobycie Ciri w siedlisku wiedźminów (bo będzie opierać się na powieści „Krew elfów”):

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Wiedźmin” oficjalnie powróci z nowymi odcinkami już w 2021 roku.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA