REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"Saga o Wiedźminie" w ebooku tania jak nigdy. Taka okazja prędko się nie powtórzy

Ebooki na ogół są tylko o kilka złotych tańsze od "analogowych" książek, jednak dzięki licznym promocjom często wystarczy nieco cierpliwości, by zdobyć wybrane tytuły w naprawdę atrakcyjnej cenie. Tak jest i tym razem. Jeśli ostrzyliście sobie zęby na elektroniczne wydanie "Sagi o Wiedźminie" Andrzeja Sapkowskiego, ale odstraszała was cena poszczególnych tomów, teraz Publio ma dla was naprawdę atrakcyjną ofertę.

15.12.2015
11:06
Saga o Wiedźminie w ebooku tania jak nigdy. Taka okazja prędko się nie powtórzy
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie tytuły wchodzące w skład "Sagi o Wiedźminie" będą dostępne w Publio tylko do końca roku. Z tego powodu księgarnia przygotowała wielką wyprzedaż. Od dziś do poniedziałku 21 grudnia każdy tom cyklu autorstwa Andrzeja Sapkowskiego dostępny jest w nowej, niższej cenie. Z zakupem nie warto jednak zwlekać, każdego kolejnego dnia cena będzie powiem rosła.

saga o wiedźminie
REKLAMA

I tak dziś każdą z ośmiu części sagi możecie nabyć za 15,15 zł. Jak łatwo policzyć, cena całej serii to jedynie nieco ponad 120 złotych - to oferta na tyle atrakcyjna, że nawet posiadający już papierową wersję miłośnicy ebooków mogą rozważyć zakup. W kolejnych dniach, aż do 21 grudnia, cena każdego tomu będzie rosła o złotówkę, zatem nie ma się co ociągać. Taka okazja szybko się nie powtórzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA