REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Muzyka

Jedyny w swoim rodzaju koncert muzyki z serialu „Wiedźmin” odbędzie się w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Polscy fani serialu „Wiedźmin” mogą już szykować się jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku. Twórcy soundtracku do produkcji serwisu Netflix ogłosili właśnie, że w maju odbędzie się koncert muzyki z „Wiedźmina” na żywo. Gdzie można kupić bilety na to wydarzenie?

03.03.2020
13:13
wiedźmin koncert
REKLAMA
REKLAMA

Na temat serialowej adaptacji serii Andrzeja Sapkowskiego można powiedzieć wiele tak dobrego, jak i złego. W jednym elemencie „Wiedźmin” na pewno prześcignął jednak wszelkie oczekiwania. Ścieżka dźwiękowa produkcji stała na najwyższym poziomie, a utwór Toss a Coin to Your Witcher na długie tygodnie stała się absolutnym hitem internetu.

Autorami soudntracku produkcji są Sonya Belousova i Giona Ostinelli. W dedykowanym fanom filmiku duet ogłosił właśnie, że już wkrótce odbędzie się koncert muzyki z „Wiedźmina” na żywo. To wielkie wydarzenie, o które fani produkcji zabiegali niemal od momentu jej premiery.

Występ odbędzie się 30 maja w ramach Kraków Film Music Festival. Bilety na to wydarzenie będą kosztować od 50 do 100 zł.

Autorzy muzyki do „Wiedźmina” zapowiedzieli m.in. wykonanie Toss a Coin To Your Witcher z pełnym chórem, utwór The Song of the White Wolf śpiewaną przez scenarzystę produkcji, Declana De Barrę oraz pojawienie się skrzypaczki Lindsay Deutsch, która zaprezentuje słuchaczom akustyczne piosenki z 1. sezonu.

REKLAMA

Warto przy tym zaznaczyć, że muzyczne dzieła z „Wiedźmina” zostaną wykonane w Krakowie w ramach koncertu TV Series Gala wraz z utworami z „Czarnobyla”, „Młodego papieża”, „Watahy” czy „Wikingów” (pełen program wydarzenia znajdziecie TUTAJ). W osobnym terminie – 28 maja – odbędzie się za to koncert poświęcony stricte muzyce ze „Stranger Things”. Bilety na oba koncerty można nabyć na stronie internetowej sklepu Eventim.

Koncert TV Series Gala rozpocznie się 30 maja o 19:00. „Wiedźmin” powróci z 2. sezonem, ale nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA