REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy tytuły odcinków serialowego „Wiedźmina”

Serial „Wiedźmin” pojawi się na platformie Netflix dopiero 20 grudnia, ale po raz kolejny adaptacja sagi Andrzeja Sapkowskiego budzi ogromne emocje, nie tylko wśród fanów oryginału. Wszystko wskazuje, że właśnie poznaliśmy tytuły odcinków 1. sezonu. 

04.11.2019
18:40
Wiedźmin - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Informacją na temat tytułów sześciu z ośmiu planowanych odcinków 1. sezonu najbardziej wyczekiwanego serialu tego roku podzielił się portal Redanian Intelligence zbierający wszystkie nowinki dotyczące serialowego „Wiedźmina”.

Wiedźmin - kadr z serialu class="wp-image-340307"

Autorzy portalu, powołując się na dane zebrane z Writer’s Guild of America, przytaczają, że odcinki 1. sezonu mają nazywać się:

Odcinek 2: Four Marks (pol. Cztery znaki), bazujące na opowiadaniu „Kraniec świata”.

Odcinek 3: Betrayer Moon (pol. Zdradziecki księżyc), bazujące na „Wiedźminie”.

Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials (pol. O bankietach, bękartach i pochówkach), bazujące na opowiadaniu „Kwestia ceny”.

Odcinek 6: Rare Species (pol. Rzadkie gatunki), bazujące na opowiadaniu „Głos rozsądku”.

Odcinek 7: Before A Fall (pol. Przed upadkiem) - nie wiadomo.

Odcinek 8: Much More (pol. Coś więcej), bazujące na opowiadaniu „Coś więcej”.

Dane na temat opowiadań pochodzą od jednego z użytkowników portalu Reddit.

Wiedźmin - Geralt z mieczem class="wp-image-340310"

Z danych zaprezentowanych na stronie Redanian Intelligence oraz innych źródłach dotyczących produkcji, wiemy także, że showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich napisała scenariusz do pilota oraz finału sezonu. Innymi twórcami skryptów premierowych odcinków są: Beau DeMayo (1x03) Declan de Barra (1x04), Sneha Koorse (1x05), Haily Hall (1x06) oraz Mike Ostrowski (1x07).

Warto także wynotować, że wielu z wymienionych twórców na swoich stronach w ramach Writer’s Guild of America posiada już dane dotyczące lat 2020-2021, co oznaczałoby, że już planowane są prace nad scenariuszami do 2. sezonu serialu.

REKLAMA

Biorąc pod uwagę, że niedawno showrunnerka zapowiadała, iż ma pomysł na 7 sezonów serialu, a produkcja jest niemal skazana na sukces, taki obrót spraw nie byłby niczym zaskakującym.

Serial „Wiedźmin” zadebiutuje na platformie Netflix już 20 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA