REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nareszcie są - pierwsze zdjęcia i plakat serialu „Wiedźmin”. Netflix rusza z kampanią promocyjną produkcji

Wiedźmin” Netfliksa jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez fanów produkcji tego roku. Właśnie pojawiły się pierwsze materiały promocyjne. 

01.07.2019
17:10
wiedźmin zwiastun the Witcher netflix
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Materiały pojawiły się na koncie Lauren S. Hissrich, showrunnerki serialu. Plakat przedstawia sylwetkę Geralta z tyłu. Kolejne zdjęcia opublikowano na koncie serialu na Instagramie. Tam możemy podziwiać trójkę bohaterów oraz herby grup, do których należą.

„Najgorsze potwory rodzą się w nas samych” - to oficjalne hasło zbliżającej się serii.

Na zdjęciach, zaprezentowanych na Twitterze i Instagramie, możemy oglądać z bliska i z oddali postaci: Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan).

Wedle oficjalnego opisu fabuły:

 Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Nowe materiały pojawiają się w przeddzień słynnego San Diego Comic Con, na którym będzie panel poświęcony produkcji. Już teraz wiadomo, że podczas wydarzenia dostaniemy pierwszy oficjalny zwiastun serialu. Na razie możemy nacieszyć oczy zdjęciami i grafikami promocyjnymi. Po miesiącach przyglądania się rozmazanym zdjęciom z planu i nieoficjalnym przeróbkom, dobrze jest wreszcie zobaczyć materiały, które sygnowane są przez samego Netfliksa.

„Wiedźmin” - pełna seria oficjalnych zdjęć:

 class="wp-image-300311"
 class="wp-image-300317"
 class="wp-image-300320"
 class="wp-image-300323"
 class="wp-image-300326"
 class="wp-image-300329"
 class="wp-image-300332"
REKLAMA
 class="wp-image-300335"
 class="wp-image-300338"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA