REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wioski będą płonąć na wielkim ekranie. Otwarcie 5. sezonu Wikingów w kinach Helios

Kilka miesięcy temu fani mogli zobaczyć finał 7. sezonu Gry o tron na wielkim ekranie. Akcja chyba się udała, bo już za kilka dni taką samą możliwość otrzymają miłośnicy serialu Wikingowie.

24.11.2017
9:19
wikingowie sezon 6
REKLAMA
REKLAMA

Na stronie sieci kin Helios pojawiła się możliwość zarejestrowania się na pokaz dwóch pierwszych odcinków 5. sezonu serialu Wikingowie. Aby móc oglądać krwawe przygody średniowiecznych Skandynawów niezbędne jest wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego.

O bilety można się ubiegać do 30 listopada do godziny 20:00, ale sama rejestracja na stronie internetowej nie wystarczy.

Po wypełnieniu formularza uczestnik ma wydrukować potwierdzenie, które otrzyma na maila i udać się z nim do kasy biletowej. Bilety będzie można odbierać od 27 listopada od godziny 9.00. Jedna osoba może tylko raz skorzystać z promocji, a rejestracja uprawnia do obioru dwóch darmowych wejściówek. Jednocześnie Helios zastrzega sobie, że bilety należy odebrać osobiście, a do weryfikacji niezbędny będzie dokument tożsamości.

Pokaz kinowy odbędzie się 30 listopada o godzinie 20:00

Pula biletów jest – co zrozumiałe - ograniczona. Helios podkreśla w regulaminie, że dopiero odbiór wejściówek w kasie gwarantuje wejście na seans.

REKLAMA

Światowa premiera 5. sezonu serialu Wikingowie wypada 29 listopada, a w Polsce produkcja pojawi się dzień później na kanale History. Seans telewizyjny zaczyna się o 21:00 i zostaną wyemitowane 2 pierwsze odcinki najnowszej serii.

Wikingowie to jeden z najpopularniejszych seriali historycznych emitowanych w telewizji. Piąty sezon opowie - ze zrozumiałych względów - historię synów Ragnara Lodbroka. Zwiastuny zapowiadają wojnę, krew i liczne konflikty w rodzinie, czyli wszystko to, co doskonale znamy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA