REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Will Smith i Margot Robbie w zwiastunie filmu "Focus"

W Sieci wylądował wreszcie pierwszy zwiastun filmu "Focus", którego premiera zapowiedziana jest na pierwszy kwartał 2015 roku. W rolach głównych występują Will Smith i Margot Robbie. 

10.10.2014
9:42
Will Smith i Margot Robbie w zwiastunie filmu „Focus”
REKLAMA

"Focus" to historia o emerytowanym oszuście Nickym, który decyduje się wyszkolić w swoim "fachu" młodą dziewczynę Jess, aby mogła rozwinąć skrzydła i ugruntować swoją pozycję w półświatku. Wkrótce między tą dwójką rodzi się romans, który mocno komplikuje czysto zawodowe relacje. Gdy kilka lat po rozstaniu spotkają się ponownie, okaże się, że miłość między nimi nie wygasła, co wpakuje ich w niezłą kabałę.

REKLAMA

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiedzialny jest duet Glenn Ficarra oraz John Requa, współpracujący już wcześniej m.in. przy produkcji "Kocha, lubi, szanuje". Podczas realizacji "Focus", sporo było zamieszania związanego z obsadą. Początkowo w rolach głównych mieliśmy zobaczyć Ryana Goslinga i Emmę Stone, oboje jednak zrezygnowali z udziału. Wśród kandydatów do roli Nicka wymieniało się później między innymi Brada Pitta i Bena Afflecka. Rola Jess miała z kolei przypaść Kirsten Steward, jednak aktorka wycofała się, gdy do obsady dołączył Will Smith - swoją decyzję argumentowała zbyt dużą różnicą wieku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA