REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Darmowy miesięczny abonament na muzykę w najwyższej jakości! Rusza WiMP HiFi Week

Czasy, kiedy jakość muzyki w Internecie miała drugorzędne znaczenie, bo liczyła się przede wszystkim jej dostępność, mamy już dawno za sobą. Dziś chcemy mieć błyskawiczny dostęp do najgorętszych premier, brzmiących możliwie jak najlepiej. Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi usługa WiMP HiFi, którą w ramach akcji promocyjnej możemy wypróbować za darmo.

23.06.2014
16:45
WiMP HiFi Week - darmowy abonament na muzykę w najwyższej jakości
REKLAMA

WiMP to muzyczny serwis streamingowy oferujący muzykę w najwyższej jakości, w tym jako jedyny w Polsce w bezstratnych formatach FLAC i ALAC. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do empetrójek, warto sprawdzić, o ile bogatsze i zwyczajnie lepsze brzmienie mają wasze ulubione utwory w nieskompresowanej wersji.

REKLAMA

A jest ku temu znakomita okazja, bowiem dziś startuje kampania HiFi Week, w ramach której możemy uzyskać 30 - dniowe abonamenty WiMP HiFi zupełnie za darmo.Wystarczy najpóźniej do niedzieli, 29.06, zarejestrować się pod adresem www.wimp.pl/hifiweek. Każdy, kto skorzysta z tej oferty, będzie miał okazję zapoznać się z muzyką, która najlepiej zabrzmi na sprzęcie o najwyższych parametrach.

wimp hifi week

- Od dziś w naszym serwisie będzie można znaleźć playlisty opracowane lub pieczołowicie wybrane przez redakcję WiMP a także szereg rekomendowanych albumów w ramach serii Album Dnia - mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. - Chcemy umożliwić jak największej liczbie odbiorców korzystanie z muzyki w najwyższej udostępnianej w tym momencie jakości na rynku.

Wśród rekomendowanych przez redakcję Albumów Dnia pojawią się takie wydawnictwa jak Damon Albarn „Everyday Robots”, Jack White „Lazaretto” czy Michael Jackson „XScape”. W WiMP udostępnione zostaną także albumy muzyki jazzowej, wydane przez wytwórnię Blue Note, jak również sporo muzyki klasycznej. Wszystkie propozycje zostały wybrane, by pokazać różnorodne produkcje z ostatnich tygodni, które prezentują zarówno świetną jakość dźwięku, jak i wysoki poziom artystyczny.

REKLAMA

sPlay oraz Spider's Web biorą udział w akcji promującej HiFi Week oraz usługę WiMP HiFi. Dzięki temu począwszy od dziś, przez cały nadchodzący tydzień będziecie mogli na naszych łamach poczytać o wybranych przez WiMP Albumach Dnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA