REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wimp udostępnia pełną dyskografię gigantów rocka - Eagles

O tym, że legendarni Eagles, to nie tylko Hotel California nie każdy wie, dlatego świetną okazją do zapoznania się z resztą dorobku zespołu jest udostępniona przez serwis Wimp, pełna dyskografia Eagles, wraz ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję playlistami.

26.06.2013
18:13
Wimp udostępnia pełną dyskografię gigantów rocka – Eagles
REKLAMA

Od poniedziałkowej północy Wimp ruszył z kopyta z kampanią, mającą na celu głośne uczczenie obecności Eagles w ich kolekcji. Jeżeli ktoś do tej pory miał nikłe pojęcie o zespole, niech czym prędzej odpala Wimpa, bo jest na czym ucho zawiesić.

REKLAMA

Eagles to weterani rocka i country z bagażem w postaci sześciu nagród Grammy, pięciu statuetek American Music Awards oraz ponad 150 milionami sprzedanych płyt. Wystarczy dodać, że albumy Hotel California oraz kompilacja przebojów z lat 1971-1975 są wśród 20 najlepiej sprzedających się płyt w USA.

Screenshot_2

Wspomniane wcześniej playlisty zawierają, to co najlepsze w dyskografii Eagles. Pierwsza z nich – Eagles, to największe przeboje grupy, a druga – Eagles & friends to wszystkie kolaboracje zespołu z innymi, znanymi amerykańskimi reprezentantami folku i country.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA