REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Szukasz prezentu na mikołajki? W Biedronce kupisz płyty winylowe

Od dzisiaj w Biedronce możecie zaopatrzyć się w płyty winylowe. To dobra wiadomość, jeśli jeszcze nie macie prezentu na gwiazdkę dla miłośnika  muzyki.

26.11.2018
10:52
winyle w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Promocja co prawda nosi nazwę Płyty winylowe na gwiazdkę, ale przygotowana przez Biedronkę oferta bliżej jest mikołajków, więc jeśli tylko w waszym domu znajduje się fan czarnych płyt, to powinniście przynajmniej przyjrzeć się ofercie dyskontu.

Winyle w Biedronce – co warto kupić?

Dire Straits - Love Over Gold

winyle w biedronce

Fani Marka Knopflera powinni zacierać ręce. Czwarty album grupy Dire Straits to ponad 40 minut niesamowitych kompozycji i świetnych tekstów. To na tej płycie znajdziemy imponujący kawałek Telegraph Road. Jest jeszcze jeden powód, aby zakupić tę płytę, lider grupy za kilka miesięcy zagra w Polsce, więc to dobra okazja, żeby przed koncertem odświeżyć sobie jego największe osiągnięcia.

Deep Purple - Perfect Strangers

 class="wp-image-225974"

To jedenasty studyjny album brytyjskiej grupy. Chociaż zebrał mieszane recenzje, to trudno zaprzeczyć, że wiele utworów, które możemy na nim znaleźć, jest znanych i popularnych nawet dzisiaj. To również płyta, której poszczególne kawałki często grane są na koncertach. Znajdziecie tam między innymi tytułowe Perfect Strangers, A Gypsy's Kiss czy Knocking at Your Back Door.

Imagine Dragons - Evolve

Wyjątkowo popularna grupa, której najgłośniejsze utwory mogliście usłyszeć... niemal wszędzie. Jeśli jeszcze nie macie dość, to płyta Evolve również będzie dostępna w Biedronce. Imagine Dragons mają na swoim koncie wiele nagód, m. in. 3 American Music Awards, kilka Billboard Music Awards, Grammy i MTV Video Music Award.

Nirvana - Nevermind

winyle w biedronce class="wp-image-225968"

Drugi studyjny album Nirvany. Płyta została umieszczona na 17. Miejscu w rankingu 500 najlepszych albumów muzycznych wszech czasów. To album, który najmocniej rozświetla kawałek, który zna prawie każdy, kto nie spędził ostatnich 30 lat w piwnicy. Jeśli chcieliście usłyszeć Smells Like Teen Spirit, Come as You Are czy In Bloom z czarnej płyty, to pojawia się niezła okazja.

A co poza tym?

W ofercie znajdziemy także m.in. płyty Marlina Mansona, Red Hot Chili Peppers, Erika Claptona, Guns N' Roses i kilka innych. Pełną ofertę Biedronki znajdziecie tutaj.

Ile to kosztuje?

Za każdą z płyt zapłacimy 49,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja zaczyna się dziś, 26 listopada i potrwa do 8 grudnia 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA