REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Winyle w dobrych cenach w Biedronce. Lepiej się pośpieszyć!

Gratka dla melomanów - winyle w Biedronce w atrakcyjnych cenach. Do wyboru 37 tytułów, każdy w cenie 49,99 zł. Promocja rozpoczyna się dziś, 14 kwietnia.

14.04.2018
10:06
winyle w lidlu
REKLAMA
REKLAMA

Tak jak przy poprzednich winylowych ofertach, sieć proponuje płyty z różnymi gatunkami muzycznymi - rock, jazz, soul czy heavy metal. W ofercie znajdziemy między innymi płytę "Nevermind" Nirvany oraz nagrania Ray’a Charlesa.

Winyle w Biedronce - co warto kupić?

Amy Winehouse - "Back to Black"

 class="wp-image-153468"

Smutna historia nieodżałowanej Amy Winehouse jest niemalże wypisana na tej płycie. Drugi i ostatni album jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek naszych czasów, zawiera takie utwory jak "Love is a Losing Game", "Tears Dry on Their Own" czy już kultowe "You Know I'm No Good", "Rehab" i tytułowy "Back to Black".

Guns N' Roses - "Appetite for Destruction"

 class="wp-image-153471"

Axl Rose, Slash i reszta bandy zadebiutowali tym albumem w 1987 roku. Później udało im się jeszcze nagrać pięć kolejnych krążków długogrających, ale to na "Appetite for Destruction" znalazły się tak hitowe kawałki jak "Welcome to the Jungle" czy "Sweet Child O' Mine".

Nat King Cole - "Unforgettable"

 class="wp-image-153480"

Jeden z najbardziej charyzmatycznych artystów jazzowych wszech czasów, urodzony w 1919 roku w Alabamie jako Nathaniel Adams Coles. "Unforgettable" to kompilacja nastrojowych, balladowych utworów oraz kawałków wyposażonych w jazowy pazur. Wśród nich najpiękniejsze "Mona Lisa" oraz tytułowy "Unforgettable".

Frank Sinatra - "Songs for Swingin' Lovers!"

 class="wp-image-153483"

Dziesiąty album we wspaniałej karierze Franka Sinatry. Pozycja jak znalazł do domowej płytoteki nie tylko fanów jazzu czy swingu. Na płycie znajdziemy takie amerykańskie standardy, jak "You're Getting to Be a Habit with Me", "Too Marvelous for Words" czy "I've Got You Under My Skin".

A co poza tym?

Oprócz tego w ofercie niemal 40 różnych propozycji. Między innymi płyty Metalliki, Stinga, Deep Purple, Dire Straits, The Rolling Stones czy Lady Pank. Pełna lista na stronie sieci Biedronka.

Ile to kosztuje?

Za każdą płytę zapłacimy 49,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na winyle w Biedronce trwa od 14 kwietnia do 30 kwietnia tego roku, ale lepiej się spieszyć!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA