REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka z winyli w dobrej cenie. Biedronka rusza z nową promocją

Winyle od jakiegoś czasu wróciły do łask i coraz częściej możemy kupić je w dobrych cenach, choćby w Biedronce. W najbliższy poniedziałek w sieci sklepów ponownie pojawią się tytuły muzyczne wydane na płytach winylowych. Za każdy zapłacimy 49,99 zł.

23.11.2017
11:14
winyle w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Wśród dostępnych winyli każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy trochę rocka i rockabilly, punkrocka oraz popu. Kupimy płyty z muzyką zarówno gwiazd światowego formatu jak i naszych rodzimych, takich jak choćby O.N.A. czy Franek Kimono (!). Do wyboru jest 18 wydań.

Winyle w Biedronce - co warto kupić?

Elvis Presley - "Elvis Presley"

promocja na płyty winylowe w biedronce class="wp-image-111115"

Elvis wciąż żyje i nie ma się co dziwić, bo jego muzyka nie zestarzała się ani trochę. W Biedronce znajdziemy wydany na płycie winylowej jego debiutancki album, bez którego historia rock'n'rolla i rockabilly nie byłaby taka sama. Na krążku znajdziemy takie kawałki jak Blue Suede Shoes, Tutti Frutti, Blue Moon czy Money Honey.

Franek Kimono - "Franek Kimono"

promocja na winyle class="wp-image-111112"

Ach, Piotr Fronczewski! To jeden z lepszych polskich aktorów. Nie da się zapomnieć jego ról w Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy czy Akademii Pana Kleksa. Franek Kimono jest również niezapomniany, a zwłaszcza utwór King Bruce Lee Karate Mistrz. Po latach Fronczewski powrócił do swojej roli w kawałku z Sokołem, Będę brał cię w aucie.

O.N.A. - "Best of cz. 1"

winyle w biedronce class="wp-image-111106"

O.N.A. to klasyka. Agnieszka Chylińska i jej zespół to historia polskiego rocka. Na tej płycie znajdziemy najlepsze utwory grupy, które powstały w latach 1995-2003. Wśród numerów znajdują się: Kiedy powiem sobie dość, Znalazłam czy Koła czasu. Pozycja obowiązkowa!

The Clash - "The Clash"

winyle w biedronce class="wp-image-111118"

Debiutancki album punkrockowej grupy The Clash. Zespół został utworzony w latach 70. w Londynie. Swój pierwszy krążek wydali w 1977 roku. Znajduje się na nim czternaście kawałków, w tym m. in. Janie Jones, Remote Controle, London's Burning czy White Riot. Ech, aż chciałoby się ruszyć na jakiś punkowy koncert.

A co poza tym?

A poza tym kilkanaście innych wydawnictw. Kupimy np. album "Dla Naiwnych Marzycieli" Ani Dąbrowskiej, "Grandę" Brodki czy "I'm Your Man" Leonarda Cohena. Pełna lista płyt do wyboru znajduje się TUTAJ.

Ile to kosztuje?

Za każdą płytę zapłacimy 49,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na winyle w Biedronce trwa od 27 listopada do 10 grudnia tego roku, ale lepiej się spieszyć!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA