REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Miłośnicy muzyki z winyli, lećcie do Biedronki. Ponad 100 płyt w dobrej cenie

Biedronka przygotowała promocję dla miłośników słuchania muzyki z czarnych płyt. W ofercie ponad 100 tytułów. Sprawdźcie winyle w Biedronce.

17.09.2018
12:00
Biedronka ogłasza Wielki Festiwal Płyt Winylowych. Sprawdź najciekawsze tytuły
REKLAMA
REKLAMA

Biedronka rozpoczyna Wielki Festiwal Płyt Winylowych. W nowej promocji znajdziemy zarówno dobrze znane z wcześniejszych ofert tytuły, jak i całkiem nowe pozycje. Wśród nich coś dla fanów klasyki muzyki rockowej, a także miłośników hip-hopu.

Winyle w Biedronce - co warto kupić?

Iggy Pop - The Idiot

iggy pop the idiot class="wp-image-201952"

Kultowy debiutancki album Iggy'ego Popa, wydany w 1977 roku. W powstaniu albumu swój wielki udział miał David Bowie. Mówi się, że The Idiot jest nieoficjalnym początkiem okresu berlińskiego w działalności Bowiego.

Amy Winehouse - Back to Black

amy winehouse back to black class="wp-image-153468"

Jeden z tych albumów, który po raz kolejny wraca do oferty Biedronki. Kilka dni temu Winehouse obchodziłaby kolejne urodziny. Back to Black to druga i ostatnia płyta długogrającą, którą artystka zdążyła zarejestrować. Znajdziemy na niej m.in. single Rehab, Love is a Losing Game i tytułowy Back to Black.

Soundgarden - Louder Than Love

soundgarden louder than love class="wp-image-201958"

Drugi album studyjny pochodzącego z Seattle zespołu. To jednocześnie ich pierwsza płyta wydana w dużym labelu. Na Louder Than Love znalazły się takie piosenki, jak Hands All Over, Loud Love czy Big Dumb Sex.

PJ Harvey - Let England Shake

pj harvey let england shake class="wp-image-201955"

PJ Harvey to jedna z najważniejszych kobiet w dziejach muzyki rockowej. Let England Shake to ósmy album studyjny w jej bogatej dyskografii. Znalazły się na nim takie kompozycje, jak The Glorious Land, In the Dark Places czy tytułowy Let England Shake.

A co poza tym?

W ofercie znajdziemy także m.in. płyty zespołów Nirvana, Kiss czy Velvet Underground. Jest też coś dla fanów grupy Hey i Katarzyny Nosowskiej. Do wyboru ponad 100 różnych tytułów, szczegóły znajdziecie na stronie Biedronki.

Ile to kosztuje?

Cena jednej płyty to 39,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od 17 do 30 września tego roku lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA