REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wiz Khalifa kocha "Stranger Things" tak bardzo, że nagrał utwór w hołdzie dla serialu

Nieczęsto premierę ma film bądź serial, który porywa masy ludzi, tak jak to zrobiło "Stranger Things" od Netfliksa. Były już zachwyty sław kina i telewizji nad dziełem braci Duffer, a teraz przyszła pora, by i branża muzyczna wyraziła swoją aprobatę. Oto Stranger Things - nowy utwór rapera Whiz Kalify.

20.09.2016
10:04
Wiz Khalifa nagrał utwór w hołdzie dla "Stranger Things"
REKLAMA
REKLAMA

Jak nietrudno się domyślić po samym tytule, nawiązuje on bezpośrednio i ewidentnie do wakacyjnego fenomenu "Stranger Things". Ale nawiązania znajdują się nie tylko w tytule - trzonem kawałka jest zsamplowany motyw przewodni serialu, oryginalnie autorstwa Kyle'a Dixona i Michaela Steina. Mój stosunek do hip-hopu i idei sampli jest dość ambiwalentny, no, ale jak już coś "pożyczać" to dobrze, że chociaż od najlepszych.

REKLAMA

A tymczasem w zeszłym tygodniu Netflix oficjalnie potwierdził produkcję drugiego sezonu Stranger Things. Niektóre źródła donoszą, że produkcja już ruszyła. Na stronie serialu na Wikipedii można już nawet znaleźć tytuły wszystkich dziewięciu odcinków, które co nieco zdradzają fabułę. Zakładając oczywiście, że totalnie zawierzymy temu co piszą w sieci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA