REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

"Włoska robota" powróci na antenę w formie serialu

"Włoska robota" będzie kolejnym filmem, który doczeka się rebootu w formie serialu telewizyjnego. Wyprodukuje go stacja NBC. 

29.09.2016
10:18
Włoska robota powróci na antenę w formie serialu telewizyjnego
REKLAMA
REKLAMA

"Włoska robota" to brytyjska komedia z 1969 roku, dziś jednak tytuł ten bardziej kojarzy się z hollywoodzkim remakiem z 2003 roku, z Markiem Wahlbergiem, Charlize Theron, Donaldem Sutherlandem, Edwardem Nortonem i Jasonem Stathamem w rolach głównych.

wloska-robota-3 class="wp-image-74715"
REKLAMA

Serial na podstawie tego filmu opowiadać będzie o losach rodziny byłych profesjonalnych złodziei i włamywaczy, której członkowie muszą powrócić do dawnego fachu, gdy nadarza się okazja na wyciągnięcie z więzienia głowy rodu. Głównym bohaterem telewizyjnej "Włoskiej roboty" będzie Charlie Croker, czarujący i obdarzony niemożliwym do odparcia urokiem osobistym ex-oszustem. Podobnie jak reszta familii, Charlie  nie potrafi oprzeć się adrenalinie, którą gwarantuje działanie poza prawem. Za scenariusz odpowiedzialni będą Rob Weiss i Benjamin Brand.

"Włoska robota" dołącza tym samym do grona licznych telewizyjnych rebootów filmów kinowych. W tym roku ruszyły produkcje takich widowisk jak między innymi "Infiltracja", "Pozwól mi wejść" czy "Straceni chłopcy". Niebawem swoją premierę będzie miał także serial "Uprowadzona", oparty na serii filmów z Liam Neesonem w roli głównej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA