REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wolverine 2 będzie kręcony po X-Men: Apocalypse, a ja się pytam… po co?

Wolverine’owi mówię dość! Kurka wodna, kolejny film z Rosomakiem. Lubię Wolverine’a aka Logana, lubię kreację Hugh Jackmana, ale… ile można? Postać Wolverine’a pojawiła się już w 6 filmach (w tym dwóch, w których był główną postacią) a przed nami jeszcze X-Men: Days of Future Past, X-Men: Apocalypse i… trzeci film koncentrujący się na tym bohaterze – Wolverine 2 (albo Wolverine 3, w zależności od tego jak się liczy).

17.03.2014
13:00
Wolverine 2 będzie kręcony po X-Men: Apocalypse
REKLAMA

Tak przynajmniej wynika ze słów James Mangolda, który napisał na Twitterze – w odpowiedzi na pytanie użytkownika Redrum – że Wolverine 2 będzie kręcony po X-Men: Apocalypse.

REKLAMA

Biorąc pod uwagę premierę X-Men: Apocalypse (27 maja 2016), nowego Wolverine’a można spodziewać się w takim razie gdzieś w 2017 albo 2018 roku. Oznacza to, że Hugh Jackman z metalowymi ostrzami spędzi prawie dekadę. Ok, może i Jackman nie wygląda jak typowy facet w jego wieku i najwidoczniej proces starzenia omija go szerokim łukiem (prawie jak postać, którą gra), ale są granice przyzwoitości.

wolverine 2

Wolverine zasługuje (albo zasługiwał) na porządny film, to fakt, a ciężko takim nazwać X-Men Origins: Wolverine czy The Wolverine, ale 18 lat z tą postacią to lekka przesada. Jest przecież mnóstwo bohaterów z uniwersum Marvela, które jeszcze nie zostały wcielone do żadnego filmu (ekhm, Deadpool), a które zasługują na własną historię na szerokim ekranie. No, ale wiadomo… kasa, a tej Jackman/Wolverine dostarcza sporo.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA