REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oberyn Martell szychą w stylu retro. Pedro Pascal na zdjęciu z Wonder Woman 1984

Wciąż nie wiemy, w jaką postać wcieli się Pedro Pascal w filmie Wonder Woman 1984. Reżyserka Patty Jenkins udostępniła jednak pierwsze zdjęcie aktora w tajemniczej roli. Jego wygląd może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

31.07.2018
13:25
pedro-pascal-oberyn
REKLAMA
REKLAMA

Wonder Woman to najlepiej oceniany film z DCEU, czy też Worlds of DC, jak teraz ma nazywać się uniwersum. Sequel filmu o wojowniczej Dianie był tylko kwestią czasu. Jednak jego akcja będzie osadzona znacznie później, bo w latach 80. To rzecz jasna oznacza nowych bohaterów. Jednemu z nich możemy przyjrzeć się nieco bliżej.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie postaci granej przez Pedro Pascala.

Na pierwszy rzut oka można nie rozpoznać aktora znanego z Gry o tron oraz Narcos. Ciężko uwierzyć, że ten nieco pyzaty mężczyzna o fryzurze typowego biznesmena z lat 80. to Oberyn Martell. To zasługa ekipy od charakteryzacji i kostiumów, której należy się uznanie, ponieważ bohater wygląda jak szycha żywcem wyjęta z tamtej epoki. Brakuje tylko biżuterii i dopasowanych okularów przeciwsłonecznych, choć te mógł ściągnąć na czas jazdy autem.

Wciąż nic nie wiemy na temat postaci granej przez Pascala, która ma odegrać bardzo ważną rolę w filmie. Wnętrze samochodu i garnitur wskazują na to, że jest to ktoś bogaty i zapewne wpływowy, skoro pokazywany jest w telewizji. Według popularnej teorii aktor ma wcielić się w boga z greckiej mitologii, który przywdział ludzką postać.

Brzmi to ciekawie, choć coś podobnego oglądaliśmy w poprzedniej części Wonder Woman i wątpię, by twórcy zdecydowali się na to samo. Bardziej prawdopodobne są tezy, że bohater pomoże Dianie w walce z Cheetah, w którą wcieli się Kristen Wiig, lub okaże się kolejnym antagonistą filmu.

Oprócz Pascala i Wiig w Wonder Woman 1984 zobaczymy oczywiście Gal Gadot jako tytułową superbohaterkę.

REKLAMA

W produkcji zagra także Chris Pine, choć nie wiadomo, w jaki sposób scenarzyści przedstawią powrót granego przez niego Steve’a Trevora. Ponadto w obsadzie znaleźli się także Gabriella Wilde, Natasha Rothwell czy Ravi Patel. Reżyserię ponownie powierzono Patty Jenkins.

Wonder Woman 1984 trafi do kin 1 listopada 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA