REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zack Snyder potwierdził, że już trwają prace nad Wonder Woman 2

Pierwsza część Wonder Woman jeszcze nie trafiła do kin, ale Zack Snyder już pracuje nad jej kontynuacją. Nie można jednak być w pełni pewnym tego, że Wonder Woman 2 faktycznie trafi do kin.

16.05.2017
12:30
Zack Snyder potwierdził, że trwają pracę nad filmem Wonder Woman 2.
REKLAMA
REKLAMA

Podczas spotkania prasowego w Szanghaju reżyser Zack Snyder promował swój nadchodzący film. Właśnie wtedy przy okazji wspomniał, że Warner Bros. pracuje już nad kontynuacją filmu o dzielnej Amazonce. Wiadomo jednak, że nie pojawi się ona zbyt szybko. Sugeruje to wypowiedź Deborah Snyder, prywatnie żony Zacka Snydera, a zawodowo producenta filmów z uniwersum DC. Według niej następnym kobiecym filmem DC nie będzie sequel Wonder Woman, ale Batgirl reżyserowana przez Jossa Whedona.

Mimo że informację tę podał Zack Snyder, prace nad Wonder Woman 2 nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Trudno się temu dziwić. Poprzednie obrazy z uniwersum DC okazały się prawdziwą klapą. Studio Warner Bros. zapewne liczy na to, że Wonder Woman będzie pierwszym udanym filmem z serii i chce oficjalnie ogłosić plan stworzenia drugiego filmu o Wonder Woman dopiero po zapoznaniu się z pozytywnymi recenzjami oraz wysokimi wpływami do kinowych kas. Jeżeli także ten film okaże się klapą, prace nad jego kontynuacją mogą zostać przerwane.

Ewentualnego oficjalnego potwierdzenia informacji na temat Wonder Woman 2 nie powinniśmy się spodziewać wcześniej niż 2 czerwca bieżącego roku. Wtedy bowiem pierwsza część filmu trafi do kin. Jednak najprawdopodobniej pierwsze oficjalne informacje na temat sequelu Wonder Woman otrzymamy dopiero w lipcu, podczas odbywającego się w San Diego Comic-Conu, kultowej imprezy dla wszystkich fanów komiksów.

Jednak niezależnie od tego, czy Wonder Woman 2 w ogóle powstanie, będziemy mieli jeszcze okazję zobaczyć Amazonkę na dużym ekranie. Postać ta pojawi się bowiem w filmie Liga Sprawiedliwych, który jest odpowiednikiem serii Avengers od Marvela. Zobaczymy w nim wszystkich kluczowych superbohaterów uniwersum DC, takich jak Batman, Flash, Aquaman, Cyborg oraz właśnie Wonder Woman.

Od siebie dodam, że sam powoli przestaję wierzyć w sukces filmów z uniwersum DC.

REKLAMA

O ile konkurencyjne produkcje od Marvela są naprawdę wciągające, to zarówno nowy Superman, Batman vs Superman oraz Legion Samobójców niezwykle mnie rozczarowały. Filmy te okazały się niespójne fabularnie, niezwykle naciągane oraz najzwyczajniej w świecie nudne. Mam nadzieję, że kolejne produkcje, także Wonder Woman, będą zdecydowanie lepsze od dotychczasowych. Jeżeli jednak tak się nie stanie, nie będę tym wcale zdziwiony.

Zakup biletów na Batman vs Superman uważam za najgorzej wydane pieniądze w życiu, zaś obejrzenie Legionu Samobójców za darmo, na płycie pożyczonej od znajomych, było doskonałą decyzją. Wyłącznie dzięki temu film okazał się wart swojej ceny. Produkcje z uniwersum DC. na tyle mnie do siebie zniechęciły, że nie wybieram się do kina na Wonder Woman. Dam moim ulubionym superbohaterom szansę na zrehabilitowanie się dopiero jesienią, przy okazji premiery Ligi Sprawiedliwych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA