REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pełen pierwszej wojny światowej trailer "Wonder Woman" już w sieci. Ten film będzie tym, czym miał być "Kapitan Ameryka"

Do Internetu trafił właśnie drugi, pełen nowych scen zwiastun filmu "Wonder Woman". Zapowiada się unikalne widowisko.

03.11.2016
18:24
Wonder Woman - drugi trailer jest pełen pierwszej wojny światowej
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż historia stojąca za Wonder Woman wygląda na naprawdę sztampową, film zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Wszystko za sprawą realiów, w jakich został osadzony. Mimo, iż filmu rozpoczyna się na skrytej przed światem wyspie Amazonek, widzowie bardzo szybko przeniosą się do Europy, gdzie trwa pierwsza wojna światowa.

To właśnie otoczka pierwszej wojny światowej sprawia, że Wonder Woman wygląda naprawdę intrygująco.

Film ma szansę zostać tym wszystkim, czym chciał być pierwszy Kapitan Ameryka, ale zawiódł sromotnie - wspaniałym połączeniem filmu kostiumowego z filmem o super-bohaterach. Fuzją wojennego dramatu i spektakularnego filmu akcji. Na tym polu pierwszy "Kapitan Ameryka" się nie popisał, ale "Wonder Woman" może to naprawić.

REKLAMA

To świetne, że wydarzenia w produkcji DC mają miejsce za czasów pierwszej wojny światowej. Tak zwana Wielka Wojna bardzo często jest pomijana przez popkulturę, ustępując miejsca jeszcze bardziej przerażającej drugiej wojnie światowej. Trend zaczyna się jednak zmieniać, czego najlepszym przykładem jest właśnie "Wonder Woman", a także niezwykle popularna gra Battlefield 1.

Wiele wskazuje również na to, że w filmie zobaczymy kapitalne sekwencje walk. Nieprzesadzone, bardzo kontaktowe, z choreografią zapadającą w pamięć. Nie spodziewam się widowiska na miarę Johna Wicka, ale czuję, że również na tej płaszczyźnie będzie nieźle. Musi być. Najwyższy czas, aby Warner i DC pokazali jakieś dobre widowisko.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA