REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Blizzard potrafi w reklamy. Polskiego audiobooka ze świata WoW - Grobowiec Sargerasa - posłuchasz za darmo

Muszę przyznać, że dopiero od kilku dni odkrywam świat najpopularniejszego abonamentowego MMORPG na świecie. Niezależnie jednak, czy jesteś wielkim fanem World of Warcraft, czy zaledwie rozpoczynasz swoją przygodę, audiobook "Grobiec Sargerasa" zawsze będzie dobrą decyzją.

05.09.2016
15:29
World of Warcraft: Legion - posłuchaj darmowego audiobooka
REKLAMA
REKLAMA

Uniwersum Warcrafta to nie tylko gry wideo, z niezwykle popularnym i niezwykle dochodowym World of Warcraft na czele. To również komiksy i książki, poszerzające uniwersum oraz opowiadające o nowych, kluczowych wydarzeniach w fikcyjnym uniwersum.

Z okazji premiery rozszerzenia World of Warcraft: Legion, Blizzard udostępnia za darmo audiobook osadzony w świecie gry.

"Grobowiec Sargerasa" został wydany nie tylko w języku angielskim. Polscy gracze wciąż nie mogą doczekać się interfejsu we własnym języku, dostali za to w pełni polskie słuchowisko. Narratorem w polskiej wersji audiobooka jest mój ulubieniec - Miłogost Reczek.

REKLAMA

Reczek to jeden z moich ulubionych „głosów” na polskiej scenie audiobooków. Gdybym kiedyś go spotkał, od razu podziękowałbym mu za mnóstwo godzin wspaniałej literatury, czytanej mi prosto do ucha podczas jesiennych i zimowych spacerów. Pełen profesjonalizm oraz świetnie dopasowana barwa i ton.

Audiobooka "Grobowiec Sargerasa" posłuchasz W TYM MIEJSCU. Co świetne, słuchowisko można pobrać jako opowiadanie, w formie PDF. Niemal 30-stronnicowy plik będzie świetnym towarzyszem podczas podróży komunikacją miejską.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA