REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wraca "Skazany na śmierć". Jest trailer nowego sezonu!

Ostatni sezon "Skazanego na śmierć" (ang. "Prison Break") został wyemitowany na przełomie 2008 i 2009 roku. Produkcja serialu obejmuje dotąd cztery sezony, z których pierwszy swoją premierę miał aż jedenaście lat temu. Kilka miesięcy temu okazało się, że serial Paula Scheuringa wraca i doczekamy się kolejnej serii. Teraz możemy zobaczyć pierwszy zwiastun nowego sezonu.

17.05.2016
9:18
Wraca "Skazany na śmierć". Jest trailer nowego sezonu!
REKLAMA
REKLAMA

W nowym sezonie powróci Wentworth Miller jako Michael Scofield, a także Dominic Purcell, który ponownie wcieli się w rolę Lincolna Burrowsa. Na srebrnym ekranie zobaczymy też Sarah Wayne Callies w roli Sary Tancredi. W czwartym sezonie "Prison Break" główny bohater, Michael... ginie, lecz w najnowszej serii zobaczymy go ponownie całego i zdrowego. Odpowiedź na to, jak Scofieldowi udało się przeżyć poznamy w najnowszym sezonie produkcji.

REKLAMA

Data premiery najnowszej serii nie jest jeszcze znana, ale powrotu serialu możemy spodziewać się w 2017 roku. Być może na samym początku, bo w styczniu.

Lata temu "Skazany na śmierć" emitowany był w Polsacie. Obyśmy teraz też mieli szansę obejrzeć produkcję z legalnego źródła.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA