REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Wraca "Usterka" - nowy sezon na TVNPlayer

Pamiętacie jeszcze "Usterkę"? Emitowany w latach 2002-2004 serial sprawdzający rzetelność fachowców (i "fachowców") zajmujących się domowymi naprawami właśnie doczekał się czwartego sezonu. 

05.09.2013
12:55
Wraca „Usterka” – nowy sezon na TVNPlayer
REKLAMA

"Usterka" emitowana będzie w TTV w środy, o godzinie 20:40. Wszystkie odcinki będziemy też mogli oglądać online za pośrednictwem TVNPlayera - oczywiście nieodpłatnie. Dla tych, którzy nie pamiętają, lub nie znają, krótkie przypomnienie: w programie aranżowana jest awaria jakiegoś sprzętu domowego (na przykład telewizora, kranu albo lampy), a następnie do jego naprawy wzywani są rozmaici specjaliści, których zmagania rejestrują ukryte kamery. Zdarzało się też, że fachowcy nie byli wzywani do jakiegoś uszkodzenia, a proszeni o położenie płytek w łazience czy pomalowanie pokoju. Liczba tych, którzy z problemem radzili sobie szybko i sprawnie w każdym odcinku na ogół była dużo mniejsza niż liczba osób nie do końca mających pojęcie co robić.

REKLAMA
usterka2

W pierwszym odcinku czwartego sezonu postawionym przed specjalistami zadaniem jest przyklejenie fototapety. Zdawać by się mogło, że zadanie nie jest nad wyraz wymagające. Jednak cała plejada rozmaitych "złotych rączek" wyprowadzi nas z tego błędu i udowodni, że jest ono nie tylko skomplikowane, ale i wyjątkowo drogie.

REKLAMA
wojewódzki

Dla wszystkich tych, którzy lubią programy TVNu (w TTV większość udziałów posiada właśnie TVN) mam jeszcze jedną dobrą wiadomość. Od jesieni stacja postanowiła w jeszcze większym stopniu zadowolić widzów korzystających z internetu i na TVNPlayerze będzie rozszerzenia niektórych swoich formatów. I tak na przykład pojawił się tam prawie piętnastominutowy ciąg dalszy pierwszego odcinka nowego sezonu talk-show Kuby Wojewódzkiego. Jak poinformował portal Wirtualne Media, serial "Lekarze" zostanie z kolei rozwinięty o "Lekarzy po godzinach", dostępnych wyłącznie online.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA