REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wraca "Xena: Wojownicza księżniczka". Będzie reboot serialu

Tak przynajmniej możemy przeczytać w wielu zagranicznych mediach, które donoszą, że stacja NBC szykuje reboot kultowego serialu z lat 90. ubiegłego stulecia. "Xena: Wojownicza księżniczka" jest ponoć we wczesnej fazie planowania, na razie nie wiadomo kiedy miałyby ruszyć zdjęcia. Na tym etapie poszukiwany jest scenarzysta serialu.

21.07.2015
8:58
Wraca "Xena: Wojownicza księżniczka". Będzie reboot serialu
REKLAMA
REKLAMA

Włodarze stacji telewizyjnej chcą ponoć, by w główną rolę, Xeny, wcieliła się Lucy Lawless. To właśnie Lawless pamiętamy z serialu o wojowniczej i nieustraszonej księżniczce. Aktorka jednak sama zaprzecza plotkom, jakoby "Xena..." miała powrócić na srebrny ekran, choć całkiem niedawno powiedziała, że chętnie znowu zagrałaby Wojowniczą księżniczkę.

REKLAMA

Produkcja miałaby ukazać się oczom widzów już w 2016 roku. Jak widać, to dobry czas na przywracanie wspomnień. W przyszłych latach powrócą także inne kultowe seriale z przeszłości. Na początku 2016 roku zobaczymy "Z Archiwum X", a rok później "Miasteczko Twin Peaks".

Producentami "Xeny..." mają podobno zostać Rob Tapert i Sam Raimi, czyli ci sami, którzy zaangażowani byli w powstawanie serialu lata temu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA