REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„Wspaniała pani Maisel” zachwyca widzów w nowym zwiastunie 3. sezonu serialu Amazon Prime Video

Wspaniała pani Maisel” to uznany przez widzów i krytyków serial produkcji Amazon Prime Video, który emitowany jest od 2017 roku. W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun 3. sezonu.

14.10.2019
19:33
Wspaniała pani Maisel - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„Wspaniała pani Maisel” opowiada o młodej kobiecie, która porzucona przez męża musi ułożyć swoje życie na nowo. Przypadkiem odkrywa, że ma smykałkę do komedii, a w szczególności do stand-upu. Postanawia więc spróbować swoich sił na scenie. Jej droga pełna będzie wzlotów i upadków, ale podróż da jej wiele cennych życiowych lekcji.

Wspaniała pani Maisel - zdjęcie promocyjne class="wp-image-332429"

Dwa pierwsze sezony pokazywały, jak bohaterka przeistacza się pod wpływem samodyscypliny i prób stworzenia jak najlepszych komediowych setów. Nowy materiał pokazuje zaś, jak radzi sobie z nowo nabytą sławą i jak jej życie zmieniło się pod wpływem wcześniejszych decyzji.

Serial „Wspaniała pani Maisel” to dzieło Amy Sherman-Palladino. Twórczyni, która stoi za sukcesem „Kochanych kłopotów”, urokliwej opowieści o perypetiach matki i córki próbujących odnaleźć się w specyficznym małym amerykańskim miasteczku.

REKLAMA

Produkcja Amazon Prime Video szybko zyskała przychylność krytyków oraz gremiów przyznających prestiżowe nagrody. Dzięki nim „Wspaniała pani Maisel” za dwa pierwsze sezony zdobyła aż 3 Złote Globy oraz 16 nagród Emmy. Nowy sezon najprawdopodobniej może liczyć na równą przychylność. Pierwszy zwiastun pokazuje, że czeka nas kolejna seria dramatycznych i humorystycznych zdarzeń.

3. sezon serialu „Wspaniała pani Maisel“ pojawi się na platformie Amazon Prime Video już 6 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA