REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wszystkie albumy studyjne grupy Rammstein od dziś dostępne w Spotify

Rammstein wraca na Spotify. Niemiecki zespół, który kilka lat temu podjął decyzję o wycofaniu swoich utworów ze streamingu jednak zmienił zdanie i od dziś wszyscy jego fani mogą do woli słuchać wszystkich sześciu wydanych przezeń albumów studyjnych. 

26.11.2014
13:18
Wszystkie albumy studyjne grupy Rammstein od dziś dostępne w Spotify
REKLAMA

Brak muzyki tej legendarnej kapeli w serwisach streamingowych był solą w oku miłośników rocka i metalu. Obchodzący w tym roku swoje dwudzieste urodziny zespół postanowił sprawić im niespodziankę i po pięciu latach nieobecności, powraca na Spotfiy i to od razu ze wszystkimi swoimi albumami. Są to:

REKLAMA

Muzycy Rammstein stworzyli również własną playlistę, na której znajdują się dwadzieścia dwa utwory, stanowiące dla nich inspirację w ciągu dwudziestu lat istnienia grupy. Znalazła się tam twórczość takich gwiazd, jak Sex Pistols, Prince, Depeche Mode, Black Sabbath, Korn czy The Prodigy. Znajdziecie ją tutaj, lub na końcu tekstu.

rammstein 2
REKLAMA

Powołana do życia w połowie lat 90. grupa Rammstein stała się jedną z największych, ale też - ze względu na wyzywające teksty, poświęcone między innymi narkotykom i nekrofilii - najbardziej kontrowersyjnych grup rockowych na świecie. Członkami berlińskiego zespołu są wokalista Till Lindemann, gitarzyści Paul Landers i Richard Z. Kruspe, basista Oliver Riedel, perkusista Christoph Schneider oraz klawiszowiec Flake Lorenz, wywodzący się ze wschodnioniemieckiej sceny punkowej. Wszystkie albumy Rammstein mają w Niemczech status platynowej płyty. Na zorganizowany w 2010 roku koncert w nowojorskim Madison Square Garden, pełna pula 20 tyś. biletów została wyprzedana w ciągu zaledwie 15 minut.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA