REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jeżeli masz kartę Mastercard, to nie masz prawa narzekać, że kino jest drogie

Wyjście na film do kina jest dla wielu wyprawą, którą się planuje z wyprzedzeniem. Zwłaszcza, jeśli idzie się jakąś grupą. Bilety do kin są diabelnie drogie. No chyba, że jesteś użytkownikiem karty Mastercard.

28.11.2017
15:54
wtorki z Mastercard Multikino
REKLAMA
REKLAMA

Ile kosztuje wyjście do kina? Jeżeli założymy, że nie kupujemy prażonej kukurydzy ani żadnych przekąsek to i tak ceny za dwa bilety wahają się od 40 zł do nawet 90 zł. Za 2,5 godziny przyjemności, z czego pierwsze 30 minut to reklamy. Drogo? Też tak uważam.

Na szczęście istnieje już całkiem sporo programów lojalnościowych, dzięki którym wycieczki do kina są nieco tańsze. Dostępne są też okresowe promocje, dzięki którym można zaoszczędzić kolejne pieniądze. Da się, choć trzeba kombinować.

Mam jednak dobre wieści. Przez kolejny rok będzie można chodzić na seanse, płacąc bardzo niewiele. Warunki są trzy. Po pierwsze, promocja obejmie wyłącznie siec Multikino. Po drugie, ten seans musi być we wtorek. I wreszcie po trzecie: musisz zapłacić za bilety kartą MasterCard.

Promocja Wtorki z MasterCard zostanie uruchomiona pierwszego grudnia tego roku i potrwa do 30 listopada przyszłego roku. Zakłada ona, że użytkownicy rozwiązań Mastercard będą mogli w Multikinie kupować bilety po atrakcyjnej cenie na filmy 2D.

REKLAMA

Jeżeli za bilet – niezależnie od tego, czy w okienku kasy, na stronie kina czy w jego aplikacji mobilnej – zapłacimy kartą Mastercard lub Maestro, otrzymamy bilet za 10 zł. A jeżeli w ogóle będziemy już tacy fajni i zapłacimy za niego Masterpassem, to drugi bilet zostanie nam przyznany gratis.

Innymi słowy, można pójść we dwoje do Multikina na film 2D płacąc 5 zł na głowę. Dalej uważam, że wypady do kina są zbyt drogie. Jeżeli jednak posiadasz odpowiednią kartę, a nieopodal masz Multikino, właśnie straciłeś lub straciłaś wszelkie powody do narzekania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA