REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dużo akcji i religijnych rozterek w nowym zwiastunie „Wychowanych przez wilki”

Androidy szykują się na wojnę rozpętaną przez religijne przekonania ludzi. Do starcia między dwiema rasami dojdzie wśród pejzaży dziewiczej natury i, cóż, będzie się działo. Gwarantuje to nie tylko najnowszy zwiastun serialu, który właśnie pojawił się w sieci, ale również nazwisko producenta wykonawczego i reżysera pierwszych odcinków - Ridleya Scotta. „Wychowane przez wilki” zadebiutują w HBO GO już we wrześniu.

24.08.2020
19:40
Wychowane przez wilki trailer zwiastun premiera hbo
REKLAMA
REKLAMA

Podczas prac nad serialem Ridley Scott z pewnością czuł się jak ryba w wodzie. Oficjalny opis fabuły produkcji brzmi bowiem następująco:

Serial opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Nowy trailer „Wychowanych przez wilki”

Któż lepiej mógłby opowiedzieć o ludzkiej naturze, konfrontując ją z poczuciem tożsamości androidów, niż twórca „Blade Runnera”? Ridley Scott nie tylko stanął za kamerą dwóch pierwszych odcinków „Wychowanych przez wilki”, ale również czuwał nad kształtem całego projektu w roli producenta wykonawczego. Można więc oczekiwać, że szykuje się pełne akcji science fiction, które zmusi widzów do wielu ważkich przemyśleń nad otaczającym nas światem. Dokładnie taki rodzaj rozrywki zapowiada też najnowszy zwiastun produkcji, który właśnie zadebiutował w sieci:

REKLAMA

Jak widać (i jak również można było oczekiwać) opowieść zostanie podana w fascynującej oprawie audiowizualnej. Twórcą i scenarzystą produkcji jest Aaron Guzikowski, a w obsadzie znaleźli się Amanda Collin („Wybawienie”, „Straszna kobieta”), Abubakar Salim („Fortitude”, „Jamestown”), Winta McGrath („Do nieba”, „Moje wakacje z Rudym”), Niamh Algar („The Virtues”), Jordan Loughran („Boss”, „Emerald City”), Matias Varela („Narcos”, „Point Break – na fali”), Felix Jamieson („The Ghost”), Ethan Hazzard („The Long Song”), Aasiya Shah („Z pamiętnika położnej”, „Niezapomniane”), Ivy Wong („Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Czarownica 2”) i Travis Fimmel („Wikingowie”).

Serial będzie składał się z 10. odcinków, a pierwsze 3 (w tym 2 wyreżyserowane przez Scotta) pojawią się na platformie HBO GO już 4 września 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA