REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Androidy wychowują ludzkie dzieci. Jest polski zwiastun „Wychowanych przez wilki” Ridleya Scotta

W sieci pojawił się polski zwiastun serialu „Wychowane przez wilki”. Jednocześnie poznaliśmy datę premiery produkcji o androidach, w której powstawanie zaangażowany był sam Ridley Scott.

13.08.2020
12:56
Wychowane przez wilki trailer premiera hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła serialu „Wychowane przez wilki” brzmi jak coś, w czym Ridley Scott z pewnością czułby się dobrze. Zgodnie z oficjalnym opisem:

Serial opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Nic więc dziwnego, że Ridley Scott postanowił po raz pierwszy stanąć za kamerą amerykańskiego serialu i wyreżyserował dwa pierwsze odcinki. Prócz tego pełnił też rolę producenta wykonawczego. Twórcą i scenarzystą jest natomiast Aaron Guzikowski.

Polski trailer serialu „Wychowane przez wilki”

Można się więc spodziewać nie tylko wciągającej fabuły, ale również prawdziwej uczty audiowizualnej. Potwierdza to polski zwiastun nadchodzącej produkcji, który właśnie pojawił się w internecie:

W obsadzie serialu znaleźli się Amanda Collin („Wybawienie”, „Straszna kobieta”), Abubakar Salim („Fortitude”, „Jamestown”), Winta McGrath („Do nieba”, „Moje wakacje z Rudym”), Niamh Algar („The Virtues”), Jordan Loughran („Boss”, „Emerald City”), Matias Varela („Narcos”, „Point Break – na fali”), Felix Jamieson („The Ghost”), Ethan Hazzard („The Long Song”), Aasiya Shah („Z pamiętnika położnej”, „Niezapomniane”), Ivy Wong („Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Czarownica 2”) i Travis Fimmel („Wikingowie”).

A plakat „Wychowanych przez wilki” prezentuje się tak:

REKLAMA
Wychowane przez wilki/HBO
Wychowane przez wilki/HBO

Premiera serialu „Wychowane przez wilki” odbędzie się 4 września w HBO GO. Serial będzie dostępny od godz. 9.00 rano. W HBO serial będzie emitowany od 23 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA