REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wyciekły trailery z "Deadpoola" i "Suicide Squad"

Na Comic-Conie przedstawione zostały zwiastuny dwóch niezwykle oczekiwanych produkcji - "Deadpool" oraz "Suicide Squad". Choć przeznaczone były tylko dla oczu uczestników konwentu, na ich pojawienie się w Sieci nie trzeba było długo czekać. 

13.07.2015
9:40
Wyciekły trailery z Deadpoola i Suicide Squad
REKLAMA
REKLAMA

Oba trailery udostępniono w Internecie bez zgody i wiedzy dystrybutorów, są zatem w kiepskiej jakości i z dużym prawdopodobieństwem będą sukcesywnie usuwane. Skoro jednak już wyciekły, najpewniej wkrótce trafią do Sieci w postaci oficjalnych materiałów, co oczywiście ucieszy oczekujących na "Deadpoola" i "Suicide Squad". Jest jednak też druga strona medalu - tego typu zdarzenia są bardzo irytujące dla producentów filmów i kolejne incydenty mogą oznaczać, że przedpremierowych pokazów zwiastunów będą coraz rzadsze.

Suicide Squad

Suicide Squad to złożony z superprzestępców, znajdujący się na usługach rządu, oddział do zadań specjalnych. Jego członkowie gotowi są do podjęcia się zadań zbyt trudnych i niebezpiecznych nawet dla superbohaterów, w zamian licząc na skrócenie swoich wieloletnich wyroków. Światowa premiera filmu „Suicide Squad” odbędzie się 5 sierpnia 2016 roku.

REKLAMA

Deadpool

Deadpool to historia byłym żołnierzu oddziałów specjalnych, który został poddany niebezpiecznemu eksperymentowi. W jego wyniku nabywa kilku specjalnych mocy, uwolnione zostaje też jego alter ego. Bohater zamierza wytropić i ukarać człowieka, który niemal zniszczył jego życie. Film również wyląduje w kinach dopiero w 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA