REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ktoś chce wam płacić za czytanie kryminałów na urlopie. Wydawnictwo W.A.B. oferuje pracę marzeń

Bardzo rzadko na rynku pracy pojawiają się oferty, które można śmiało nazwać pracą marzeń. Ta właśnie do takich należy. Wydawnictwo W.A.B. szuka kandydatów na stanowisko testera lub testerki kryminałów i thrillerów.

03.10.2018
19:01
wydawnictwo w.a.b.
REKLAMA
REKLAMA

Wydawnictwo W.A.B. podzieliło się wyjątkowym ogłoszeniem o pracę. Poszukiwany jest tester lub testerka kryminałów i thrillerów. Najważniejszym wymaganiem jest lekkie pióro. A obowiązki? Cudowne!

Czytasz kryminały i thrillery? Kochasz polskie góry? Ta oferta jest dla ciebie!

Osoba, która zostanie wybrana na specjalne stanowisko, zostanie zakwaterowana na tydzień w polskich górach (dokładne miejsce nie zostało podane w ogłoszeniu; termin - styczeń lub luty 2019 r.). Obowiązkiem testera lub testerki będzie przeczytanie jednego kryminału lub thrillera (dostarczone przez wydawnictwo) dziennie i przekazanie swoich wrażeń drogą elektroniczną.

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy zrecenzować thriller Lissy, autorstwa Luki D’Andrei, który dziś ma swoją premierę. Główną bohaterką powieści jest piękna młoda Marlene, która decyduje się wyjść za Herr Wegenera, bogatego kryminalistę. Po kilku latach postanawia jednak zostawić męża, a odchodząc zabiera coś bardzo wartościowego.

Tester lub testerka kryminałów i thrillerów - wynagrodzenie

Oprócz zakwaterowania, wyżywienia i pokrycia kosztów dojazdu, tester lub testerka otrzyma także wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł.

REKLAMA

CV oraz autorską recenzję książki należy wysyłać na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila wpisać „Testerka/tester thrillerów”. Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Testerka lub tester kryminałów zostanie wyłoniona/-y do końca listopada.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest pod tym linkiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA