REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Wykopaliska” – nowy film Netfliksa już w styczniu. Ta historia wydarzyła się naprawdę

Bogata wdowa, archeolog amator i mogiły skrywające tajemnice z przeszłości Wielkiej Brytanii. Tak w skrócie prezentuje się fabuła nowego filmu Netfliksa. „Wykopaliska” trafią na platformę w styczniu przyszłego roku, a tymczasem w sieci pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji. 

03.12.2020
12:08
wykopaliska zwiastun trailer netflix
REKLAMA
REKLAMA

„Nic nie jest ukryte na zawsze” — tymi słowami Netflix reklamuje swój nowy film, który pojawi się na platformie już całkiem niedługo, bo pod koniec stycznia przyszłego roku. „Wykopaliska” to opowieść oparta na prawdziwej historii i powieści Johna Prestona pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w przededniu II wojny światowej i skupia na losach bogatej wdowy, która zleca archeologowi zbadanie mogił znajdujących się na terenie jej posiadłości. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

U progu II wojny światowej bogata wdowa zleca archeologowi amatorowi zbadanie mogił znajdujących się na terenie jej posiadłości. Wspólnie dokonują przełomowego odkrycia — natrafiają na echa przeszłości Wielkiej Brytanii.

Zwiastun i plakat filmu „Wykopaliska”

Żeby podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą, Netflix właśnie udostępnił zwiastun nadchodzącego widowiska:

Za reżyserię „Wykopalisk” odpowiada Simon Stone i jak widać po udostępnionym zwiastunie dołożył wszelkich starań, aby film przyciągał już swoją stroną audiowizualną. Jeśli więc powyższym trailerem Netflix zdobył wasze zainteresowanie, to zobaczcie jeszcze udostępniony przez platformę plakat produkcji:

Wykopaliska/Netflix class="wp-image-468637"
Wykopaliska/Netflix
REKLAMA

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, to może zmienicie zdanie po spojrzeniu na obsadę. W głównych rolach występują Carey Mulligan i Ralph Fiennes. Prócz nich na ekranie zobaczymy Lily James, Johnny Flynn, Ben Chaplin, Ken Stott, Monica Dolan. Wygląda więc na to, że jest na co czekać.

„Wykopaliska” trafią na platformę Netflix 29 stycznia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA