REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"X-Men: Apocalypse" - Oscar Isaac zostanie głównym szwarccharakterem

Jeden z najpotężniejszych mutantów i główny szwarccharakter "X-Men: Apocalypse" będzie mieć twarz Oscara Issaca, aktora, którego możecie już kojarzyć z chociażby "Co jest grane, Davis?". Isaac zapewne niedługo stanie się kolejnym ulubieńcem nerdów, nie dość, że jego nazwisko pojawia się w obsadzie nowych "Gwiezdnych Wojen", to na dodatek będzie także kojarzony z serią X-Men. 

25.11.2014
11:06
„X-Men: Apocalypse” – Oscar Isaac zostanie głównym szwarccharakterem
REKLAMA
REKLAMA

Według serwisu Variety, Isaac od samego początku był ulubionym kandydatem Foxa i Bryana Singera do roli En Sabah Nura (tytułowego Apocalypse'a). Wygląda więc na to, że spekulacje o dołączeniu do X-Men Toma Hardy'ego ("Mroczny rycerz powstaje") okazały się bardzo nietrafione. En Sabah Nur - pierwszy mutant - jest z pochodzenia Egipcjaninem, więc łatwo zauważyć, że aparycja Isaaca sprzyjała mu podczas castingów. En Sabah Nur może i ma niebieską skórę, ale latynoskie rysy Isaaca pasują do tej postaci bardziej, niż europejskie Toma Hardy'ego - oczywiście jeżeli mówimy o okresie przed przemianą En Sabah Nura w Apocalypse'a.

apocalypse x-men

Przed Oscarem Isaakiem stoi potężne wyzwanie. Aktor będzie musiał zmierzyć się z rolą jednego z najzacieklejszych wrogów X-Men. Apocalypse - mimo że sam jest mutantem - często zamieniał życie swoich pobratymców w piekło kierując się zasadą przetrwają najsilniejsi, najlepiej przystosowani. Sam siebie postrzegał jako kogoś w rodzaju wyzwoliciela (mesjasza), który musi pokierować losem mutantów. Nie wiadomo od jakiej strony Singer ugryzie tę postać w filmie, ale pierwszy zwiastun jego dokonań mogliśmy ujrzeć w dodatkowej scenie "X-Men: Days of Future Past". Apocalypse stał wtedy na wydmie, budując za pomocą telekinezy piramidę, za nim zaś można było dostrzec Czterech Jeźdźców Apokalipsy.

REKLAMA
apocalypse oscar isaac

"X-Men: Apocalypse" będzie trzecim filmem w serii, którą zapoczątkowało "X-Men: First Class" ("X-Men: Pierwsza klasa"). Akcja najnowszego dzieła Bryana Singera będzie dziać się w latach 80-tych. Za scenariusz "X-Men: Apocalypse" odpowiedzialny będzie Simon Kinberg. Premiera filmy wyznaczona jest na 27-go maja 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA