REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

X-Men: Apocalypse dostało pełen zwiastun. Widać na nim, kto jest największą wadą filmu – sam Apokalips

Do sieci trafił właśnie pełen zwiastun nadchodzącego filmu X-Men: Apocalypse. Solidny, chociaż znacznie mniej klimatyczny od poprzedniego materiał reklamowy. Ciekawą całość psuje tylko jeden element…

17.03.2016
15:26
X-Men: Apocalypse - pełen zwiastun i fatalny Apokalips
REKLAMA
REKLAMA

Jeden, ale za to najważniejszy! Mowa o tytułowym Apokalipsie – przepotężnym mutancie, z którym staną w szranki X-Meni. Od czasu pierwszych zdjęć z planu przedstawiających tę istotę, niewiele zmieniło się na lepsze. Starożytny mutant wciąż prezentuje się naprawdę słabo, silnie odróżniając się od kreacji pozostałych bohaterów.

W zwiastunie X-Men: Apocalypse główny przeciwnik bohaterów wciąż wygląda jak postać wyciągnięta z planu Power Rangers.

Nie miałbym nic przeciwko różnicowym w wyglądzie komiksowego i filmowego Apokalipsa, gdyby ten drugi prezentował się naprawdę dobrze. Jest jednak zupełnie odwrotnie. O ile interpretacja tej postaci w komiksach Marvela budzi grozę, tak filmowy odpowiednik starożytnego mutanta budzić może tylko uśmiech mojego politowania.

REKLAMA

Od samego Apokalipsa znacznie ciekawiej prezentują się jego Jeźdźcy – czwórka mutantów znajdująca się pod wpływem szwarccharakteru, pomagając mu w jego niecnym planie zniszczenia wszystkich ludzi. Magneto, Storm, Psylocke oraz Archangel będą stanowić świetnych przeciwników dla coraz bardziej doświadczonych X-Menów, pod przewodnictwem Xaviera oraz Mystique.

X-Men: Apocalypse pojawi się w kinach już 27 maja 2016 roku. Wątpię, aby do tego czasu producenci filmu „naprawili” wygląd głównego złego. No trudno, może na wielkim ekranie efekt nie będzie aż tak tandetny, co podczas oglądania zwiastunów w domowym zaciszu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA