REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Yesterday”, kontynuacja „Annabelle”, film akcji z aktorami MCU i niemiecki thriller. Wiemy, co warto obejrzeć w ten weekend

Drugi weekend lipca oferuje w wiele ciekawych premier, zarówno w kinie, jak i platformach VOD czy telewizji. Podpowiadamy, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę.

13.07.2019
9:00
Yesterday - komedia o świecie bez Beatlesów
REKLAMA
REKLAMA

Lato w pełni, wakacje też. Dla wielu osób to także sezon urlopowy. To doskonała okazja, aby wybrać się do kina, bądź zrelaksować w domu przed telewizorem, komputerem, czy pod chmurką z tabletem. Zwłaszcza, że znów jest w czym wybierać.

Co obejrzeć w weekend?

Yesterday

Gdyby świat nie znał Beatlesów, to ktoś musiałby ich przecież wymyślić. Taki jest mniej więcej punkt wyjścia opowieści Danny'ego Boyle'a. Oto młody mężczyzna budzi się pewnego dnia i orientuje się, że jest jedyną osobą na całej Ziemi, która kojarzy hity słynnego zespołu z Liverpoolu. Rozpocznie się urokliwa opowieść o sile muzyki oraz uczuć, które one wywołują. Komedia z elementami musicalu, z której wyjdziemy roztańczonym krokiem.

Film już w kinach.

Annabelle wraca do domu

Trzecia część serii o słynnej zabójczej laleczce, która jest żądna krwi. I nie, nie mowa o „Laleczce” Chucky. „Annabelle wraca do domu” rozpoczyna się w momencie, w którym Warrenowie wracają do domu i zamykają zabójczą lalkę w specjalnej gablocie. Traf chce, że podczas wyjazdu, opiekunka ich dziecka postanowi zajrzeć do odosobnionego pokoju artefaktów i otworzy drzwiczki, chroniące wszystkich przed niebezpieczeństwem. Rozpocznie się walka o życie.

Film już w kinach.

Stuber

To miał być zwykły dzień dla przeciętnego kierowcy Ubera. Do czasu, gdy do jego auta nie wsiadł mężczyzna, który jest detektywem i ma właśnie trudną sprawę do rozwiązania. Rozpocznie się szalona dawka akcji, okraszona sporą ilością humoru, a w jej centrum staną całkowicie odmienni, diametralnie różni bohaterowie. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.

Film już w kinach.

Point Blank

Film akcji z Anthonym Mackiem i Frankiem Grillo (obaj świetnie znani ze swoich ról w produkcjach Marvel Cinematic Universe), w którym zwyczajny pielęgniarz będzie musiał pomóc oskarżonemu o morderstwo mężczyźnie w walce ze skorumpowanymi gliniarzami i bandytami, którzy na niego polują. Rozpędzone kino akcji.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Porwane Stelli

Stella zostaje porwana na zwykłej ulicy. Teraz leży skuta i zakneblowana na łożku w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Dziewczyna będzie musiała użyć swojego sprytu i inteligencji, aby wydostać się z ciężkiej sytuacji, w której się znalazła. Niemiecki thriller z aktorami prześmiewczych komedii z serii „Fuck You, Goethe”.

Film już dostępny na platformie Netflix.

You, Me, Her – sezon 4

Czwarty sezon serialu o parze, która w ramach urozmaicenia swojego życia seksualnego, zatrudniła panią do towarzystwa, po czym sprawy mocno się skomplikowały. Komediodramat dotykający kwestii bliskości, seksualności, potrzeb jednostki, pary i rodziny, który w ciekawy sposób zarysowuje problemy swoich bohaterów.

Cztery sezony serialu już dostępne na platformie Netflix.

Magicy – 3 sezony

Trzy sezony serialu stacji SyFy o grupie uczniów prestiżowej szkoły magii w Nowym Yorku, skupiające się nie tylko na codziennych problemach w grupie, ale i na zagrożeniu, które zdaje się wisieć w powietrzu. Produkcja bazuje na popularnej serii książek Leva Grossmana, „The Magicians”.

Trzy sezony serialu już dostępne na platformie HBO GO.

Co poza tym?

REKLAMA

TVN oferuje film fantasy dla młodzieży, „Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna” (sobota, TVN, 20:10). Chwilę później TVP Kultura pokaże klasycznego „Maratończyka” z Dustinem Hoffmanem i Laurencem Olivier (TVP Kultura, sobota, 20:20) Godzinę później będziemy mogli za to zobaczyć horror z elementami filmu akcji, „Ja, Frankenstein” (TVP, sobota, 21:30).

W niedzielę TVN pokaże „Władcę Pierścieni: Dwie Wieże” (TVN, niedziela, 20.00). W tym samym czasie na TVN 7 rozpocznie się oscarowa „Infiltracja” Martina Scorsese (TVN7, niedziela, 20:00). Godzinę później na Canal+ zobaczymy nastomiast czarną komedię „Śmierć Stalina” (Canal+, niedziela, 21:00).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA