REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Liczba dnia: sto. Tylu youtuberów przyjedzie 1 września do Krakowa na Meetup 2018

Już niedługo ruszy 6. edycja imprezy youtuberów. MeetUp 2018 odbędzie się w Krakowie. Wiemy już, kto wpadnie zbić piątkę z fanami.

28.08.2018
18:39
meetup 2018 youtube Kraków
REKLAMA
REKLAMA

Fani twórców internetowych publikujących filmy w serwisie YouTube mają z nimi kontakt przede wszystkim przez internet. Oglądają ich, często też komentują ich materiały i wchodzą w interakcje z innymi fanami, tworząc mniejsze i większe społeczności.

Zwykle te aktywności ograniczają się do przestrzeni online, ale co jakiś czas organizowane są specjalne wydarzenia i zloty dla fanów influencerów z YouTube’a. Już niedługo odbędzie się kolejna edycja jednego z największych tego typu spotkań w Polsce.

MeetUp w Polsce po raz szósty.

To już szósta edycja, a po raz drugi impreza zostanie przygotowana przy wsparciu władz Krakowa. Na termin tegorocznej edycji MeetUp ustalono 1 września 2018 roku, a miejscem spotkania będzie Tauron Arena.

meetup 2018 youtube Kraków class="wp-image-195829"

Poprzednia edycja przyciągnęła 20 tys. fanów - najwięcej w historii imprezy. Teraz organizatorzy planują pobić ten rekord. Biorąc pod uwagę liczbę zaproszonych gości, nie jest to wykluczone. Pojawi się na niej aż setka twórców.

Kto pojawi się na MeetUp 2018?

Pośród setki vlogerów, którzy odwiedzą Kraków w nadchodzący weekend, znalazły się internetowe gwiazdy z najwyższej półki, będące ambasadorami imprezy YouTube MeetUp. To głównie z myślą o nich fani ruszą do Krakowa.

Organizator wymienia przede wszystkim Rezigiusza, Izaka i Friza, którzy zebrali łącznie 6,5 mln subskrypcji na platformie Google’a. Na tym lista zaproszonych osobistości się oczywiście nie kończy, a znajdują się na niej też:

  • Boxdel;
  • Topowa Dycha;
  • Wojan;
  • Poszukiwacz;
  • WiP Bros;
  • Lachu;
  • Jcob.

Pełną listę gości znajdziecie na stronie wydarzenia.

meetup 2018 youtube Kraków class="wp-image-195826"

Na krakowskim evencie nie zabraknie też twórców kojarzonych z innymi platformami.

Organizatorzy zaprosili tzw. Muserów, czyli gwiazdy serwisu TikTok - bo tak się teraz nazywa Musical.ly - uwielbiani przez nastolatków. Na liście gości znaleźli się też Dominik Rupiński, Kinga Sawczuk (Kompleksiara) i Julia Kostera.

REKLAMA

Dobra wiadomość jest taka, że wstęp na MeetUp z vlogerami jest bezpłatny. Płatne bilety, podobnie jak na Intel Extreme Masters w Katowicach, pozwalają ominąć kolejki. Dzięki nim można dostać się też wcześniej na teren imprezy oraz wejść do stref premium.

Za organizację całego wydarzenia MeetUp 2018 odpowiedzialna jest agencja GetHero, która zajmuje się „współpracą z twórcami i zrzeszaniem influencerów w ramach sieci partnerskiej YouTube”. Partnerami eventu są marki Garnier, Coca Cola, Monte Snack, Starlink i Wawel oraz Województwo Małopolskie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA