REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Oto 10 najbardziej znienawidzonych materiałów wideo w całej historii platformy YouTube

Zwiastun zapowiadający grę Call of Duty: Infinite Warfare spotkał się ze zmasowaną krytyką graczy. Ta była na tyle wielka, że trailer przekroczył barierę jednego miliona łapek w dół, wchodząc tym samym do pierwszej dziesiątki najgorzej ocenianych materiałów wideo na platformie YouTube.

11.05.2016
19:04
TOP 10 najgorzej ocenianych video na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Nie mamy pojęcia, czy nadchodzące Call of Duty: Infinite Warfare będzie udaną grą. Wiemy za to, w jakim towarzystwie obraca się pierwszy oficjalny zwiastun tej gry wideo. Wspólnie z dziewiątką innych filmów tworzy niechlubne TOP 10 najgorzej przyjętych klipów w historii platformy YouTube. Poznajcie parszywą dziesiątkę:

Miejsce numer 10 - Nicki Minaj - Stupid Hoe (Explicit)

Niechlubną listę rozpoczyna artystka Nicki Minaj. Legenda głosi, że utwór ma coś wspólnego z muzyką, z kolei klip wcale nie został nagrany po paru(nastu) głębszych. Przerażające doświadczenie, mrożący krew w żyłach wokal. Do tego prawie 100 milionów wyświetleń i aż 820 tysięcy łapek w dół.

Miejsce numer 9 - Strong

Strong to spot wyborczy Ricka Perry’ego. Konserwatywny polityk z USA „nie wstydzi się tego, że jest Chrześcijaninem i wie, że coś jest nie tak z jego krajem, skoro gejom pozwala się służyć w armii Stanów Zjednoczonych”. W tym materiale wideo pasek pozytywnych ocen jest niemal niewidoczny. Miażdżące proporcje.

Miejsce numer 8 - Nicki Minaj - Anaconda

Po raz kolejny na liście pojawia się arystka Nicki Minaj. W tym przypadku jej utwór zebrał więcej pozytywnych ocen od tych negatywnych. Mimo tego, liczba kciuków skierowanych w dół jest gigantyczna. Nicki tym razem zdobyła ich aż ponad milion. Uwaga - klip oraz utwór jest zdominowany przez pośladki.

Miejsce numer 7 - Miley Cyrus - We Can't Stop

O wiele bardziej melodyjne utwory Miley Cyrus nie pomogły jej uniknąć mniejszej liczby negatywnych ocen względem Nicki Minaj. Ponad 1 250 000 łapek z dół to bardzo solidny wynik. Gwoli sprawiedliwości trzeba dodać, że nieco więcej jest łapek w górę, bo aż 2 370 000.

Miejsce numer 6 - Miley Cyrus - Wrecking Ball

Najgłośniejszy z nowych kawałków Miley Cyrus zamyka drugą piątkę najgorzej przyjętych filmów na platformie YouTube. Mamy nagą Miley bujającą się na tytułowej kuli, mamy 1,3 miliona łapek w dół oraz aż 3,2 miliona kciuków uniesionych ku górze. Mogło być znacznie gorzej. No i piszcie co chcecie, ale popowy kawałek naprawdę wpada w ucho.

Miejsce numer 5 - Official Call of Duty: Infinite Warfare Reveal Trailer

Pierwszą piątkę parszywej dziesiątki otwiera zwiastun zapowiadający kosmiczne Call of Duty: Infinite Warfare, z naprawdę niezłym coverem Space Oddity grającym w tle. Być może trailer zawędruje jeszcze wyżej. Społeczność graczy dopiero się rozkręca, masakrując wideo kciukami skierowanymi ku dołowi. Na ten moment jest ich aż 1,4 miliona, wobec 300 tysięcy pozytywnych ocen. Zagram i tak!

Miejsce numer 4 - PSY - GANGNAM STYLE(강남스타일) M/V

Obowiązkowy punkt podczas zabawy w każdej wiejskiej remizie. Artysta PSY został bardzo ciepło przyjęty na YouTube. Jego najpopularniejszy kawałek - Gangam Style - ma aż 10 milionów pozytywnych ocen, wobec „zaledwie” 1,5 miliona łapek w dół. Nawet przy tak korzystnych proporcjach, klip ociera się o podium najgorzej ocenianych materiałów wideo.

Miejsce numer 3 - ‹ CORTANDO O BOTÃO DO YOUTUBE ›

Nie mam pojęcia. Proszę, nie pytajcie.

Miejsce numer 2 - Friday - Rebecca Black - Official Music Video

Piątek. Piąteczek. Piątunio. W początek weekendu warto wejść z odpowiednią muzyką na słuchawkach. Na pewno nie jest nią Friday artystki Black. Jeżeli zastanawiacie się, jak NIE IMPREZUJĄ nastolatkowie, warto przyjrzeć się klipowi. Szczególne wyróżnienie należy się bohaterom i bohaterkom drugiego planu. Ten luz. Ta swoboda. Ta gibkość. Coś niesamowitego. Na tyle, że zdobyło aż dwa miliony negatywnych ocen

Miejsce numer 1 - Justin Bieber - Baby ft. Ludacris

REKLAMA

Niekwestionowany lider, który odstawił konkurencję na gigantyczną odległość. Justin Bieber z pomocą Ludacrisa zyskał 6 milionów negatywnych ocen - trzy razy więcej, niż Rebecca znajdująca się na drugim miejscu. Nawet liczne fanki młodego artysty nie były w stanie naprawić tego wyniku, wspólnymi siłami wystawiając „zaledwie” 4,5 miliona pozytywnych ocen. Justin Bieber bez cienia wątpliwości przez długie miesiące będzie na szczycie listy. Tyle tylko, że najbardziej znienawidzonych materiałów wideo na platformie YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA