REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Z Archiwum X wraca! Kolejny odcinek już za tydzień, tym razem w formie... audiobooka

Nadal ważą się losy jedenastego sezonu Z Archiwum X, a przyszłość serialu nie jest jasna. To jednak nie oznacza, że nie ma na co czekać. Co powiecie na audiobooka z nową historią, realizowanego przy współpracy z aktorami z tego serialu?

11.04.2017
10:51
Z Archiwum X audiobook
REKLAMA
REKLAMA

To miał być wielki powrót wybitnie dobrego serialu, jednak – niestety – wyszło co najwyżej przeciętnie. Teraz wytwórnia Fox zastanawia się co dalej z Z Archiwum X. Co prawda oglądalność serialu była bardzo wysoka, jednak jego recenzje mogły zepsuć humor ekipie odpowiedzialnej za jego dziesiąty sezon.

Fani niecierpliwie czekają na decyzję telewizji, debatując też między sobą czy nie lepiej dać tej legendzie już przejść do historii i jej nie ruszać. Ja bym jednak chciał poznać dalsze losy Muldera i Scully. A już niedługo będę mógł zapoznać się z nową, „kanoniczną” opowieścią związaną z aktami X. A konkretniej: wysłuchać jej.

Z Archiwum X – audiobook do kupienia już za tydzień.

Tytuł audiobooka to X-Files: Cold Cases. Został on opracowany na motywach komiksów stworzonych wspólnie przez Joe’a Harrisa i Chrisa Cartera, nie będzie to więc zupełnie nowa historia, a przetworzona na nowo na potrzeby innego medium.

Z Archiwum X audiobook class="wp-image-83317"

Akcja ma rozgrywać się pomiędzy dziewiątym a dziesiątym sezonem. Tym razem główni bohaterowie zmierzą się z kradzieżą akt z FBI, w tym tych związanych z zamkniętym Archiwum X. Mulder i Scully będą musieli wrócić z ukrycia by powstrzymać tajemniczych spiskowców.

REKLAMA

Co ciekawe, audiobook jest realizowany przy udziale obsady serialu. Usłyszymy więc Davida Duchovnego, Gillian Anderson, Mitcha Pileggi, Williama B. Davisa i całą resztę.

Audiobook będzie do pobrania od 18 czerwca. Jest już dostępny w przedsprzedaży na Audible.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA