REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeszcze jeden zwiastun nowego sezonu "Z Archiwum X"

Fox co rusz raczy nas nowymi materiałami promocyjnymi 10 sezonu "Z Archiwum X", jednocześnie wcale nie odkrywając wszystkich kart. Wszystkich fanów serialu, niecierpliwie wyczekujących premiery, zapewne zainteresuje udostępniony właśnie nowy zwiastun.

27.10.2015
9:39
Jeszcze jeden zwiastun nowego sezonu "Z Archiwum X"
REKLAMA
REKLAMA

Straciłem już rachubę, który to teaser, trailer, czy materiał wideo, promujący najnowszą odsłonę "Z Archiwum X", bowiem od oficjalnego potwierdzenia powrotu serialu na antenę pojawiło się ich już naprawdę sporo. Każdy jednak prezentuje przynajmniej garść nowych scen. Nie inaczej jest tym razem. Najnowszy, po raz kolejny bardzo krótki, bo trwający raptem trzydzieści sekund zwiastun, zatytułowany "They're coming", ujawnia między innymi kilka postaci, które nie pojawiły się we wcześniejszych zapowiedziach.

REKLAMA

Dziesiąty sezon "Z Archiwum X" ma składać się z sześciu odcinków, z których każdy poświęcony będzie odrębnej historii. Wszystkie one będą jednak w jakiś sposób połączone i ostatecznie złożą się w jedną całość. Serial trafi do nas już w styczniu 2016 roku. Podczas pokazu przedpremierowego, pilotażowy odcinek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów, jak również Chrisa Cartera, twórcy "Z Archiwum X". Jeżeli podobny entuzjazm okaże telewizyjna publika, jest szansa, że produkcja zostanie przedłużona. Sądząc chociażby po jakości materiałów promocyjnych, szanse na to są spore.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA