REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powrót dawnych znajomych na nowych materiałach filmowych z nowej odsłony "Z Archiwum X"

Producenci nowej odsłony "Z Archwium X" dość oszczędnie dystrybuują teasery i materiały promocyjne dotyczące tego serialu. Wszystkie są bardzo krótkie i nie zdradzają zbyt wielu szczegółów związanych z nadchodzącym sezonem, choć gdyby tak połączyć je w całość - wliczając w to dwa opublikowane ostatnio - byłby z tego całkiem solidny zwiastun. 

29.09.2015
10:43
Powrót dawnych znajomych na nowych materiałach filmowych z nowej odsłony Z Archiwum X
REKLAMA
REKLAMA

Fox wyemitował wczoraj dwa, trwające w sumie niespełna dwie minuty materiały związane z "Z Archiwum X": pierwszy to zwiastun, drugi - film promocyjny. Oba, w przeciwieństwie do wcześniejszych teaserów, odsłaniają przed nami trochę konkretów. Ujawniają one bowiem powrót Palacza, głównego antagonisty agenta specjalnego FBI Foxa Muldera oraz potwierdzają, że w nowym sezonie pojawi się postać Waltera Skinnera, jednego z największych sprzymierzeńców Muldera i Sculy.

Cały zwiastun znajdziecie np. tutaj.

REKLAMA

"Z Archiwum X" powróci z 10. sezonem w styczniu 2016 roku. W role głównych bohaterów wcielą się David Duchovny i Gillian Anderson. Gościnne występy zaliczą m.in. Joel McHale, Robbie Amell, Lauren Ambrose  i Annabeth Gish. Trzy odcinki nowej odsłony „Z Archiwum X” nakręci jego twórca, Chris Carter, za pozostałe odpowiedzialni będą Glen Morgan, Darin Morgan and James Wong, czyli weterani poprzednich sezonów. Seria będzie miała 6 odcinków, ale nie jest wykluczone, że w przypadku jej sukcesu powstaną kolejne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA