REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Z okazji 50-lecia Doctor Who - wszyscy Doktorzy w jednym trailerze do The Day Of The Doctor!

Może nie do końca - ukochani przez geekow na całym świecie - prawdziwi Władcy Czasu znajdują się w jednym miejscu, bo w trailerze (oprócz Matta Smitha) występują postacie wygenerowane komputerowo. Niemniej jednak, wszystko wygląda niesamowicie pięknie (w HD rzecz jasna), soczyście i wręcz epicko!

21.10.2013
13:50
Z okazji 50-lecia Doctor Who – wszyscy Doktorzy w jednym trailerze do The Day Of The Doctor!
REKLAMA

Fanom Doctor Who nie trzeba chyba tłumaczyć, że najwyraźniej cała (ponad 900 letnia) historia Doktora zmierza do jednego, bardzo ważnego wydarzenia, które być może nigdy nie miało mieć miejsca. Oprócz znanych wszystkim Doktorów (w tym m.in. Williama Hartnella, Toma Bakera, Colina Bakera, Davida Tennanta) widzimy w trailerze Clarę – najnowszą (i najpiękniejszą moim zdaniem) towarzyszkę Doktora, która jest łącznikiem finałowego odcinka (The Name Of The Doctor) siódmego sezonu z odcinkiem specjalnym The Day Of The Doctor.

REKLAMA

W towarzystwie Oodów można też zauważyć Rose Tyler, pierwszą towarzyszkę Doktora z nowej serii (czyli od 2005 roku) i tak, Billie Piper powraca, czy to się nam podoba czy nie. Z przeszłości dalszej i bliższej w najnowszym odcinku Doctor Who powrócą także wrogowie Doktora, w tym Dalekowie i Zygoni. Ja już zacieram rączki, do 23 listopada i premiery The Day Of The Doctor został już tylko miesiąc.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA