REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zadzwoń do Saula powróci w te wakacje. Znamy datę premiery 4. sezonu i wiemy, od czego się zacznie

Jimmy McGill, znany też jako Saul Goodman, jest gotowy do powrotu na nasze ekrany. Stacja AMC zdradziła wreszcie datę premiery 4. sezonu Zadzwoń do Saula. Nowa seria zadebiutuje na początku sierpnia.

01.06.2018
21:23
Zadzwoń do Saula 4 sezon data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery z 3. i 4. sezonu Zadzwoń do Saula.

Zadzwoń do Saula to jeden z najpopularniejszych telewizyjnych spin-offów w historii. Przedstawiająca losy prawnika Jimmy’ego McGilla produkcja zbiera wciąż zbiera wysokie noty od recenzentów. I choć zdarzają się tacy, którzy narzekają, że daleko jej do Breaking Bad, to produkcja wciąż cieszy się dużą popularnością. Nietrudno więc było się domyślić, że kolejne odcinki są kwestią czasu.

AMC ogłosiło datę premiery 4. sezonu Zadzwoń do Saula.

Amerykańska stacja zaplanowała emisję pierwszego odcinka na 6 sierpnia. Patrząc na poprzednie lata, debiutu w Polsce możemy spodziewać się dzień później, czyli 7 sierpnia. Produkcję zobaczymy w Netfliksie, który posiada prawa do dystrybucji serialu w naszym kraju.

Zadzwoń do Saula przedstawia historię Jimmy’ego McGilla, znanego fanom Breaking Bad jako Saul Goodman. Akcja serialu toczy się siedem lat przed wydarzeniami z oryginalnej serii. Prawnik dopiero rozpoczyna swoją karierę, wchodząc w pierwsze kontakty z przestępczym światkiem. W głównego bohatera ponownie wciela się Bob Odenkirk, a na ekranie pojawiają się także znani z Breaking Bad Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks) czy Gus Fring (Giancarlo Esposito). Twórcami produkcji są Vince Gilligan i Peter Gould, odpowiedzialni za historię Waltera White’a.

Zadzwoń do Saula 4 sezon data premiery class="wp-image-169474"

Wiemy już, w jakim miejscu rozpocznie się nowa odsłona Zadzwoń do Saula.

REKLAMA

W finale poprzedniego sezonu Chuck, po kłótni z bratem, podpalił swój dom. Przez rok widzowie zastanawiali się, co stało się z bohaterem. Teraz twórcy potwierdzają, że Chuck nie żyje. Rzecz jasna jego śmierć odbije się na zachowaniu Saula, który jeszcze bardziej zaangażuje się w interesy z przestępcami. Ponadto w 4. sezonie znów zobaczymy Kim i Howarda po przeciwnych stronach barykady. Z kolei Gus i Nacho będą musieli zmierzyć się z nową rzeczywistością kryminalnego światka Albuquerque.

W oczekiwaniu na nowe odcinki Zadzwoń do Saula warto przypomnieć sobie poprzednie sezony lub wrócić do Breaking Bad. Obie produkcje są dostępne w Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA