REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znamy datę premiery 5. sezonu „Zadzwoń do Saula”. Pokazano pierwszy teaser i zdjęcia

Stacja AMC podzieliła się z widzami garścią nowych informacji na temat 5. sezonu „Zadzwoń do Saula”. Spin-off popularnego „Breaking Bad” właśnie otrzymał oficjalną datę premiery, dużą liczbę zdjęć i własny teaser. Kiedy produkcję zobaczymy w Polsce?

20.11.2019
21:54
zadzwoń do saula 5
REKLAMA
REKLAMA

„Zadzwoń do Saula” to produkcja poświęcona jednemu z najbardziej popularnych bohaterów „Breaking Bad”. Nieuczciwy prawnik po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2. sezonie serialu i z miejsca zdobył serca widzów. Dlatego decyzja o stworzeniu poświęconemu mu spin-offa wydawała się dosyć logiczna. Twórcy nie zawiedli fanów, bo oceny „Zadzwoń do Saula” od samego początku były niemal tak wysokie, jak oryginalnego dzieła Vince'a Gilligana.

Czy zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon powtórzy wcześniejsze osiągnięcia produkcji? To bardzo możliwe, zwłaszcza że grany przez Boba Odenrika prawnik Jimmy McGill coraz mocniej wchodzi w wymyśloną przez siebie personę Saulą Goodmana. A to oznacza zaangażowanie mężczyzny w jeszcze więcej nielegalnych działań i różne znaczące zmiany w życiu najbliższych mu osób.

Wskazuje na to zresztą opublikowany przez AMC teaser 5. sezonu „Zadzwoń do Saula”.

Na materiale zaprezentowana została żółta wizytówka adwokata Saula Goodmana wraz ze zdjęciem, wydrukowanym numerem telefonu i hasłem: „Szybka sprawiedliwość dla ciebie!”. Po chwili okazuje się, że trzyma ją w rękach zatrzymany i skuty kajdankami kryminalista, co sugeruje, jacy klienci najchętniej będą korzystać z usług głównego bohatera.

Jak podaje portal Entertainment Weekly, 5. seria będzie liczyć dziesięć epizodów. Pierwsze dwa pojawią się na antenie pod koniec lutego, a kolejne będą ukazywać się co tydzień. Oprócz wspomnianego teasera, AMC zaprezentowało także serię zdjęć z planu, na których widzimy Jimmy'ego w towarzystwie Nacho i Huella, Kim, Mike'a oraz Gusa. W nowym sezonie serialu wystąpią m.in. Bob Odenkirk, Michael Mando, Lavell Maurice Crawford, Rhea Sheehorn, Jonathan Banks i Giancarlo Esposito.

Zadzwoń do Saula” powróci do telewizji 23 lutego. Nie wiadomo, kiedy 5. odsłona zostanie udostępniona w Polsce (poprzednie można znaleźć na platformie Netflix).

zadzwoń do saula 5 class="wp-image-346613"
Foto: Zadzwoń do Saula/ Warrick Page/AMC/
REKLAMA
zadzwoń do saula 5 class="wp-image-346616"
Foto: Zadzwoń do Saula/ Warrick Page/AMC/
zadzwoń do saula 5 class="wp-image-346619"
Foto: Zadzwoń do Saula/ Warrick Page/AMC
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA