REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kartel rośnie w siłę. W serialu Zadzwoń do Saula pojawi się postać znana fanom Breaking Bad

Premiera 4. sezonu serialu Zadzwoń do Saula zbliża się wielkimi krokami. Nowe odcinki przyniosą nie tylko rozwój wątków Jimmy’ego, Kim czy HHM, ale także starego znajomego. Na ekranie pojawi się postać wspominana jeszcze w Breaking Bad.

20.07.2018
18:55
Zadzwoń do Saula Breaking Bad crossover
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery z 4. sezonu Zadzwoń do Saula.

Wielu zgodziłoby się ze stwierdzeniem, że Zadzwoń do Saula to jeden z najlepszych telewizyjnych spin-offów w historii. I choć mi osobiście trudno znaleźć serial, który oglądałbym z takim zainteresowaniem i uznaniem, jak Breaking Bad, to losy Jimmy’ego McGilla przedstawiane są naprawdę świetnie. Vince Gilligan i spółka nie starają się na siłę nawiązywać do oryginalnej produkcji, a pojawianie się kolejnych znanych już postaci przeprowadzane jest bez zarzutu.

W Zadzwoń do Saula widzieliśmy już kilka postaci znanych z historii Waltera White’a. Nie licząc samego Jimmy’ego/Saula, od początku serialu oglądamy także Mike’a. Ponadto na ekranie zagościli także m.in. Gus, Lydia, Huell oraz rodzina Salamanków. Lista starych znajomych jest dosyć długa i nie ma zamiaru się skończyć.

W nowych odcinkach serialu zobaczymy kolejną postać znaną fanom Breaking Bad.

Tym razem chodzi o bohatera, który nie pojawił się bezpośrednio na ekranie, a został jedynie wspomniany. W scenie, w której Walt i Jesse wywożą Saula na pustynię, by się go pozbyć, prawnik próbuje zrzucić winę na nieznanego wówczas widzom Ignacio. Następnie pyta swoich porywaczy, czy przysłał ich niejaki Lalo. To właśnie on pojawi się w nowych odcinkach Zadzwoń do Saula.

Postać, grana przez Tony’ego Daltona, na pewno będzie mocno związana z kartelem. Na opublikowanym zdjęciu widać, jak rozmawia z Hectorem Salamancą, który już korzysta z wózka inwalidzkiego. Prawdopodobnie Lalo będzie musiał zadbać o interesy Don Eladio i wspólników. Pamiętając, jak przerażony na myśl o nim był Saul, może to oznaczać także nowe kłopoty dla prawnika.

Wiadomo także, że wydarzenia z Zadzwoń do Saula będą toczyć się równolegle z tymi znanymi z Breaking Bad.

REKLAMA

I choć gościnne występy Waltera czy Jessego nie zostały potwierdzone, to liczę na to, że zobaczymy więcej postaci z oryginalnego serialu. Skoro w produkcji oglądamy teraz konflikt pomiędzy Gusem a Salamancą, to po cichu liczę na to, że w którymś momencie pojawi się także DEA, a wraz z nim Hank oraz Steve.

Ale to na razie tylko daleko idące gdybania. Na razie z niecierpliwością czekam na dołączenie do serialu Lalo. Premierowy odcinek 4. sezonu pojawi się na Netfliksie 7 sierpnia. Na platformie można oglądać poprzednie sezony produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA