REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tą sprawą żył cały świat. Zobacz zapowiedź „Zaginięcie Madeleine McCann”, serialu dokumentalnego Netfliksa

Netflix ze swoją najnowszą produkcją dokumentalną, „Zaginięcie Madeleine McCann”, zabiera widzów do wspomnień sprzed 12 lat. Pod lupą serwisu znajdzie się jedno z najgłośniejszych zaginięć XXI wieku.

14.03.2019
13:22
Zaginięcie Madeleine McCann
REKLAMA
REKLAMA

Netflix zna się na robieniu dokumentów. Produkcje relacjonujące widzom faktyczne wydarzenia są jednymi z lepszych i bardziej docenianych na platformie. Emocje, które wywołują, są nieraz większe niż te, które można zaobserwować przy filmach i serialach fabularnych. W dokumentalnym katalogu platformy znajdziemy istną feerię barw, przez głośne „Making a Murderer”, które swego czasu było krajową sensacją w Stanach Zjednoczonych, aż po nagrodzonego w zeszłym roku Oscarem za najlepszy dokument „Ikara”. Teraz do netfliksowego panteonu gwiazd dokumentalnych ma szansę trafić produkcja „Zaginięcie Madeleine McCann”. Jak sama nazwa wskazuje, twórcy serialu skupili się w nim na jednym z najgłośniejszych dochodzeń XXI wieku w sprawie zaginięcia małej dziewczynki.

„Zaginięcie Madeleine McCann” to najnowszy serial dokumentalny Netfliksa.Platforma zabierze swoich widzów dwanaście lat wcześniej na wybrzeże Praia de Luz w Portugalii. Tam na początku maja 2007 roku podczas rodzinnych wakacji zaginęła trzyletnia dziewczynka, Madeleine McCann. Sprawa początkowo była kolejnym zagadkowym zniknięciem. Jednak bardzo szybko eskalowała i stała się jednym z najgłośniejszych śledztw we współczesnej historii zarówno władz portugalskich, jak i brytyjskich. W dodatku, po dziś dzień pozostaje niewyjaśniona, a od czasu do czasu w mediach wciąż pojawiają się najnowsze informacje dotyczące śledztwa.

REKLAMA

Wraz z ekipą twórców jeszcze raz zagłębimy się w szczegóły zaginięcia. Będziemy mieli okazję posłuchać zeznań świadków oraz teorii na temat tego, co właściwie stało się z trzyletnią dziewczynką w portugalskim kurorcie turystycznym.

Premiera serialu dokumentalnego „Zaginięcie Madeleine McCann” będzie miała miejsce już jutro, 15 marca, na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA