REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zagubieni w kosmosie już na platformie Netflix. To przygoda dla całej rodziny

Nowy serial science-fiction Netfliksa to swego rodzaju zamiennik dla Star Treka. Podczas gdy kultowe dla trekkies uniwersum doczekało się serialu głównie dla dorosłych, Zagubieni w kosmosie to przyjemna przygoda bez ograniczeń wiekowych.

13.04.2018
9:01
Zagubieni w kosmosie
REKLAMA
REKLAMA

Tak jak pisałem w swojej recenzji, Zagubieni w kosmosie to typ serialu, za którym się bardzo stęskniłem. Daleko mu do doskonałości i chyba nie będzie miał statusu kultowego, tak jak pierwowzór. Przypomina mi jednak czasy starego Star Treka. Mam na myśli serie Następne pokolenie, Voyager czy Deep Space Nine.

Zagubieni w kosmosie mają dość wciągającą i angażującą fabułę. Zdecydowanie nie jest to serial infantylny, choć i mianem super-dojrzałego też go określić nie można. Pozbawiony jest jednak obowiązkowych w dzisiejszych wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych brutalności, erotyki czy dołujących motywów. To serial przygodowy, który może się spodobać zarówno tobie, jak i twojemu kilku- lub kilkunastoletniemu potomstwu.

Czym są Zagubieni w kosmosie? To remake serialu z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

Serial przedstawia historię rodziny Robinsonów, która wpadła w niemałe tarapaty. Jej statek badawczy Jupiter 2 trafia na dziurę w czasoprzestrzeni, na skutek czego zostaje przeniesiony w zupełnie inne miejsce we wszechświecie. A konkretnie w atmosferę nieznanej planety, o którą momentalnie się rozbija. Oddaleni lata świetlne od domu rozbitkowie muszą opracować plan ucieczki z planety, zmagając się z własnymi słabościami.

REKLAMA

W rolach głównych występują Toby Stephens (John Robinson, dowódca), Molly Parker (Maureen Robinson, inżynier, pomysłodawczyni wyprawy), Ignacio Serricchio (przemytnik, oddany rodzinie Robinsonów), Taylor Russel (Judy Robinson, najstarsza z córek Robinsonów), Mina Sundwall (Penny Robinson, córka), Maxwell Jenkins (Will Robinson, najmłodszy z rodzeństwa) i Parker Posey jako Dr Smith. W serialu pojawi się też Robot, choć tu dla fanów oryginału czeka kilka niespodzianek. Na szczęście dobrych.

Serial składa się z 10 odcinków. Wszystkie są już dostępne na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA